Hurdalık

Merhabalar switch imin çerçevesi kayboldu. Cidden nasıl olduğu hakkında hiç bir fikrim yok :D Acaba elinde bu çerçeveden olan var mı? İş yüzünden pek dışarı çıkamıyorum. O yüzden buraya yazmanın en doğru fikir olacağını düşündüm
Merhaba. Fotoğraftan yanlış anlamadıysam somun ve pul soruyorsunuz. Bende bir switch somunu var, pulu bulamadım. Gerekliyse somunu vereyim/göndereyim.

dolar arttıktan sonra fiyatlar ateş pahası. zar zor adam ettiğim eski bir bas gitarım var. deneme sürüşünü yapmak için kullanılmış bas gitar tel takımı oluıp gönderebilecek biri varsa çok mutlu olurum.

Ibanez RG1570 gitarım için manyetik vidaları arıyorum eğer elinizde aynısı ya da muadilleri mevcutsa yaylara da talibim onlarda elimde yok çünkü.

Yine aynı şekilde aynı gitarım için 5 yollu switch arıyorum, elinde olan bana ulaşabilirse sevinirim.

Merhaba, yeni aldığım Jackson DKMGT gitarım için eksik bir parça arıyorum. Sanırım adı tel yüzüğü-ferrule. Şu resimde eksik olan parçaya sahip olan birisi var mıdır acaba ?
Elinde olan yoksa da şu linktekini sipariş etsem gitarıma uyup işimi görür mü sizce ? Partsland JFC2515 Elektro Gitar StringThru Tel Yüzüğü Takım 6 adet Siyah (Ferrules) ::: Solomusic Ankara Gitar Klasik Akustik Elektro Bas Amfiler Yedek Parçalar Aksesuarlar Satış Mağazası
BBE92A9B-D92A-4449-AAC8-0409A4CA84B9.jpg

Merhaba, yeni aldığım Jackson DKMGT gitarım için eksik bir parça arıyorum. Sanırım adı tel yüzüğü-ferrule. Şu resimde eksik olan parçaya sahip olan birisi var mıdır acaba ?
Elinde olan yoksa da şu linktekini sipariş etsem gitarıma uyup işimi görür mü sizce ? Partsland JFC2515 Elektro Gitar StringThru Tel Yüzüğü Takım 6 adet Siyah (Ferrules) ::: Solomusic Ankara Gitar Klasik Akustik Elektro Bas Amfiler Yedek Parçalar Aksesuarlar Satış Mağazası
95441 eklentisini görüntüle

Çok büyük ihtimal çözecektir probleminizi, buradan beklemektense bir an önce alın takın bence, zira tel gövdeye girmeye başlamış.

Çok büyük ihtimal çözecektir probleminizi, buradan beklemektense bir an önce alın takın bence, zira tel gövdeye girmeye başlamış.
Hocam kargo geldi ve la telini çıkarıp o yüzüğü takayim dedim ama bir maktım ki benim gitardakilerle ölçüleri aynı değil ve yerine girmiyor. Biraz fazla geniş.
Solomusic Ankara Gitar Klasik Akustik Elektro Bas Amfiler Yedek Parçalar Aksesuarlar Satış Mağazası
Sizce hangisini almalıyım, diğerlerinde ölçüler yazmıyor ya da okunmuyor. Şimdilik şöyle bir çözüm ürettim bir plastikle:
dsadsada.jpg

Hocam kargo geldi ve la telini çıkarıp o yüzüğü takayim dedim ama bir maktım ki benim gitardakilerle ölçüleri aynı değil ve yerine girmiyor. Biraz fazla geniş.
Solomusic Ankara Gitar Klasik Akustik Elektro Bas Amfiler Yedek Parçalar Aksesuarlar Satış Mağazası
Sizce hangisini almalıyım, diğerlerinde ölçüler yazmıyor ya da okunmuyor. Şimdilik şöyle bir çözüm ürettim bir plastikle:
95851 eklentisini görüntüle

Ürünlerde her noktasının genişliği yazmakta sanırım en temizi güzel bir cetvelle sağlam şekilde ölçüp artından almak veya biraz daha riskli ama garanti olacak bir yöntem, bir halkayı daha sökün, solomusic'e kargolarken onu da ayrıca atın içine ve belirtin bunun aynısından diye, telefonla iletişime geçip, onlar aynısından bir takım yollasın.

İlk yöntem için şunlardan gerekebilir garanti olsun diye, o da evde bulunacak bir alet değil pek, 2. yöntem biraz uğraştırıcı görünse de her türlü sonuca ulaştırır bence. En azından ben hep öyle yaptım sıkıntılı yeri söktüm potanslarda bile götürdüm dedim abi bana bundan bir tane, kendisi hep yardımcı oldu.

Geri