meşale(doom metal)

Durum
Yanıtlara kapalı.
KOLARINAAAAAAAAAAA SAR BENİİİİİİİİİİİİİ

GÖREYİİİİİM SENİİİİİİİİİİİ

AL GÖTÜÜÜÜÜÜÜÜÜR BENİİİİİİİİ

AŞKIMIIIIN SON PERDESİİİİİİİİİ

işte bu vallaha bu yıllarca doom metal diye dinlediklerimiz yalanmış....valla helal olsun söze gel besteye gel harika...ölçüye bak vurguya bak çay demle.....:D:D:D
ben kitlendim valla son 2 saatir meşaleye ait ne varsa dinliorum başa alıp dinliorum ve HAYATIM KAYDI.....
gülsem mi napsam bilmiom yaaa...dicek bişede yok:D...ve bu kardeşlerimiz ciddi ya...harbi ciddiler ya ben böle geyik falan sanmıştım....

ya arkadaşlar allahaşkına ruhsal gerilim yaptınız ya..hayatımızı kaydırmaya hakkınız yok ya...madem sayfa açıonuz neden video şarkı koydunuz ya yapmayın ya sizi böle hatırlamayalım...:)

ama şimdiden meşhur oldunuz helal valla

Doom sizi kutsasın :!: :!: :!:
Ama gerçek doom...

Yoksa ceza mı bu :(
Çektiğim çile mi :?

Arkadaşlar Yıllardır Müzikle Uğraşmaktayım...Rica Ediyorum Önce Tarz Kavramını Öğrenin Rica Ediyorum... Tamam Bir Beste Yapılmıştır Saygı Duyulur , Ekipmanlarla Aran İyidir Saygı Duyulur Ama Gel Gör Ki Şu Çaldığınız Parçanızla Tarzınıza Bari " Doom" Demeyin...
Başarılar...

Organizer demiş ki:
Arkadaşlar Yıllardır Müzikle Uğraşmaktayım...Rica Ediyorum Önce Tarz Kavramını Öğrenin Rica Ediyorum... Tamam Bir Beste Yapılmıştır Saygı Duyulur , Ekipmanlarla Aran İyidir Saygı Duyulur Ama Gel Gör Ki Şu Çaldığınız Parçanızla Tarzınıza Bari " Doom" Demeyin...
Başarılar...

doom metal'in kelime anlamını açıp araştırırsanız sonra doom metal gruplarını irdeleyerek dinlerseniz sözleri ve müzikaliteyi irdelerseniz bunun apaçık doom metal olmadığını göreceksiniz.Organizer arkadaşa sonuna kadar katılıyorum yaptığınız işe saygı duyarım ama bu doom metal değil arkadaşlar...

SAYGILAR ...

herkes istedigi yorumu yapmakda özgür arkadaşlar tekrardan şunu sölemek istiyorum i soundlar çıkarıp i besteler yaptıgımızı düşünüyorum bazıları diyorki yok egitim şam dersi i bi kayıt kaliteli bişey olmadan kendinizi tam geliştirmeden buralarda yayın yapmayın bizle paylamayın gibi benzer sözler sarf ediyor şunu sölemek istiyorum sizleri bilmiyorum ama piyasada rock dan tut ayrıntılı tarzlarına göre buna metal music de dahil yapan, hem egitim almış hemde kaliteli kayıtlar imkanlar altında yapmış grublarıda hep beraber görüyoruz hepsi( bir çogu) dökülüyor kısaca şunu sölemek istiyorum ben elimden geleninin en iyisisini yapıyorum ben şarkının kayıt kalitesine egitimine nota bilgisine şam dersine felan bakmıyorum benim şarkıda bi has almam kendimdem geçmem yeterli benim için,

berktay demiş ki:
ben grubu büyütmelerini bekliyorum. o zaman yüxexes de çıkmaları için elimden geleni yapacağım...
teşekkürler arkadaşım aslında düşünmen bile benim için çok kıymetlidir ama istedigim grubu bi kurabilsem çünkü söyleyecek çok sözüm daha var ;)

o zaman al şarkını dinle dur,biz haz almıyoruz kardeşim,dinlemek istemiyoruz senin şarkılarını,biz senin yaptığın şeyin şarkı olduğunu bile düşünmüyoruz,müziği kirlettiğini düşünüyoruz,bu kadar olumsuz eleştiri geliyor,hala o sabit fikrini değiştirip,burdan defolup gidiyim ya da adam gibi bişeyler yapıyım demiyorsun

berktay demiş ki:
ben grubu büyütmelerini bekliyorum. o zaman yüxexes de çıkmaları için elimden geleni yapacağım...
teşekkürler arkadaşım aslında düşünmen bile benim için çok kıymetlidir ama istedigim grubu bi kurabilsem çünkü söyleyecek çok sözüm daha var ;)

emptyspiral demiş ki:
o zaman al şarkını dinle dur,biz haz almıyoruz kardeşim,dinlemek istemiyoruz senin şarkılarını,biz senin yaptığın şeyin şarkı olduğunu bile düşünmüyoruz,müziği kirlettiğini düşünüyoruz,bu kadar olumsuz eleştiri geliyor,hala o sabit fikrini değiştirip,burdan defolup gidiyim ya da adam gibi bişeyler yapıyım demiyorsun
ben bunu daha öncede fark etmişdim ama tam emin olmak istiyordum bundan!söylermisin cnm hep benim girdigim bu saatlerde bu siteye giriyorsun ve yazdıgım yorumlara hemen cewap veriyorsun beni mi takip ediyorsun sürekli sürekli olmuyor ama şarkılarımızı tarzımızı ve bizi begenmiyorsan, istemiyorsan neden sürekli bize sataşıp duruyorsun seni zorlayan çeken birisimi var çek git açık açık sölede derdini anlayalım hadi öptüm cnm :LOL:

SpiN13 demiş ki:
terketme_beni demiş ki:
SpiN13 demiş ki:
ya demin arkadaşımla konuştum bunları izlettim koptu bunlar bizim burda oturuyo kafeye geliyolar arada dedi :)
gördügü yeri ve mekanıda söylerse dogru olup olmadıgını anlarız
Avcılar
hemen hemen tahmin etmiştim avcılar diyecegini ben daha önce grub kurmak için buraya ilan verdiimde avcılar da oldugumu sölemiştim dostum avcılar çok büyük bi semt madem cafede görmüş avcıların hangi bölgesi oldugunu sölerse bu sefer gerçekten anlamış oluruz

Organizer demiş ki:
Başarılar...
dostum ben ne yalan söyleyeyim doom metalin kavramını hiç mi hiç bilmiyorum hatta şöle söyleyebilirim ben my dying bride dinliyorum ve hastasıyım ayrıca :p onların çaldıklarından yaptıklarındanda çok etkileniyorum kendimi buldum diyebilirim yanılmıyorsam bu grub doom/death metal tarzı olarak biliniyor ve bunu üzerine doom metal yapan bi çok grubun şarkılarını yotube da izledim ve benim anladıgım dinledigim tarzda olmadıgını anladım bizim şarkılarla alakası yok ama my dying bride ın onlardan çok farklı oldugunu ve onlardan çok i oldugunu düşünüyorum bu yüzden ben bu kategoriye koydum kendimi

terketme_beni demiş ki:
herkes istedigi yorumu yapmakda özgür arkadaşlar tekrardan şunu sölemek istiyorum i soundlar çıkarıp i besteler yaptıgımızı düşünüyorum bazıları diyorki yok egitim şam dersi i bi kayıt kaliteli bişey olmadan kendinizi tam geliştirmeden buralarda yayın yapmayın bizle paylamayın gibi benzer sözler sarf ediyor şunu sölemek istiyorum sizleri bilmiyorum ama piyasada rock dan tut ayrıntılı tarzlarına göre buna metal music de dahil yapan, hem egitim almış hemde kaliteli kayıtlar imkanlar altında yapmış grublarıda hep beraber görüyoruz hepsi( bir çogu) dökülüyor kısaca şunu sölemek istiyorum ben elimden geleninin en iyisisini yapıyorum ben şarkının kayıt kalitesine egitimine nota bilgisine şam dersine felan bakmıyorum benim şarkıda bi has almam kendimdem geçmem yeterli benim için,

"Şam dersi" oda güzel :D yapma gözünü seviyim bu kadarda olmaz

Durum
Yanıtlara kapalı.
Geri