Klavye Önerisi

İşte bundan bahsettim bende. Markaya direkt takılmamak lazım. Ne yaptığına bakmak gerek. Yoksa adam Casio ile kurzweil ile sahne yapıyor diye bi yerme yapılmamalı.

Ben sadece yamaha harici çoğu modeli kullanan biri olarak Korg’un aynı klasman diğer marka klavyelere göre çok daha güçlü oldugunu söyledim. Dar bi misyonu yok. Elindeki x bir korg model ile yapabileceklerin çok geniş. Yukarda karşılaştırma yapılan cihazlar yanına bile yanaşamaz
Güzel R yapmışsın aferin ama uçma Korg konusunda.

Ben bu zamana kadar böyle saçma bir yorum görmedim. Bu zeki (!) arkadaşın dediğine göre Korg dışında marka almamak gerekiyor. Adam Yamaha ile Roland'ı gömmüş vay be dünyaca ünlü klavyecilerden daha iyi biliyo demek ki, büyük sahnelerde Korg dışında sound alınmazmış da falan sorsan uyduruk barlarda köşede klavye çalıyodur egoya gel adamdaki. Korg on numara markadır soundu güzel tamam da bu adama ne kadar ödedi o merak konusu. Bi de sonda akordiyon espirisi yapmış nerenin zavallısı la bu sırf ego kasmak için gelmiş daha konuyu okumadan sallamış gitmiş şantör kardeşimiz.
Dostum klavyelerden zerre anlamam ama eski bir forum üyesi olarak şu agresif üslubunun bu forum ortamina ve karşılıklı fikir tartışması adabına yakışmadığını soylemem gerek. Karsi fikrini muhatabın cok sacma birsey dahi söylese daha sakin, nazik ve kırıcı olmadan iletmeye çalışmalısın. Yeni üyesin ve bu nedenle nacizane uyarmak istedim. Zira bu tür üsluba sahip kişiler pek kalıcı olamıyor burada. Kaldı ki bu bizim memleket da olarak ciddi bir problemimiz. Daha sakin bro, insanlığın yanında klavye nedir ki 😉