Pedal Board Tasarımı

Bana crybaby'leri sabitlemek yerine boardun yanında taşıyıp yerde kullanmak daha mantıklı geliyor, külçe gibiler zaten, oraya buraya kayma hoplama zıplama yapmıyorlar ve yüksek de bir pedal olduğu için boardun üstünde pek konforlu olmuyorlar sanki, merdiven basamağına adım atmışız gibi :)
Aynen benim düşüncemde tam olarak budur Sarp :) Yanlzı son yaptıgım board çam agacından ve mdf'den cok daha hafif oldu.

Tonetrunk, pedaltrain vb. yüksek bir board söz konusuysa wah'ı yere koyduğumuzda diğer pedallarla aynı yükseklikte kalıyor ve daha rahat oluyor bence artı board'da baya da bir yer kazanmış oluyoruz, olası bir tehlike anında da yerden hemen alıp kalkan veya silah olarak kullanılabilir :)
IMG_20160222_003456.jpg

Tonetrunk, pedaltrain vb. yüksek bir board söz konusuysa wah'ı yere koyduğumuzda diğer pedallarla aynı yükseklikte kalıyor ve daha rahat oluyor bence artı board'da baya da bir yer kazanmış oluyoruz, olası bir tehlike anında da yerden hemen alıp kalkan veya silah olarak kullanılabilir :)
72478 eklentisini görüntüle
Abi boardun makbul olanı en hafıf olanı :) Valla bazen kasınıyorum takasla falan alayım bır wah dıyorum sonra tasıması gelınce aklıma hemen fıkrımde guzelce cayıp phaseri acıyorum :D

Valla o yuzden ben wah kullanmayı bıraktım :D Auto wah candır phaser ve envelope fılterde gayet guzel iş gorur :D
Aklımdan geçiyor aslında gcb 95in tonuna da hastayım birde White edition olunca :p
72478 eklentisini görüntüle
Şuan ben de yer olduğu için board'a koydum fakat bi kaç zaman sonra yersizlikten bende ayrı koyacağım onu :D Böyle bir tehlike anında wah ı atıp kaçıyoruz :p

Aklımdan geçiyor aslında gcb 95in tonuna da hastayım birde White edition olunca :p

Şuan ben de yer olduğu için board'a koydum fakat bi kaç zaman sonra yersizlikten bende ayrı koyacağım onu :D Böyle bir tehlike anında wah ı atıp kaçıyoruz :p

Benide o delirtiyor işte.. İstiyorumki boardla hıc ugrasmayayaım .. Tek yapmam gereken ıkı jak bır adaptor takıp calmaya baslamak olsun.. Yok onu kur bunu kur kablo karmasası vs heleki benım gıbı sımetrı takıntın varsa ... offff sımdı bıle dusununce daraldım :(

Bana crybaby'leri sabitlemek yerine boardun yanında taşıyıp yerde kullanmak daha mantıklı geliyor, külçe gibiler zaten, oraya buraya kayma hoplama zıplama yapmıyorlar ve yüksek de bir pedal olduğu için boardun üstünde pek konforlu olmuyorlar sanki, merdiven basamağına adım atmışız gibi :)

yok hocam ya ben jilet gibi sıra sıra istiyorum ama altındaki kauçuk ayaklar yüzünden sabitleyemedim =)

Ben buldum valla :D Bırıncı setup vox satchurator ıkıncı setup Sarp @CrimsonKing sagolsun sansamp oxford.. Bırı shred ıslerı ıcın zaten ortada satrıanı bey tarafından.. Diğeride etlı bol yaglı gevrek ıngılız plexi jvm jcm tonları ıcın bırebır..

Oh mis :D Ben de gilmour setup'u oluşturuyorum tabi araya bi kaç çılgın sert pedallar koymuyor değilim mxr super badass gibi :p

Valla mxrları bır sevemedım yalan yok.. Bir tek elime geçen ve suan yakın bır arkadasıma hedıye ettiğim monteallum modlu mxr dıstortıon 3 benı gayet tatmın etmıstı .. Oda daha coktube screamerın bıraz daha gaınlısı gıbıydsı

Fiyatlarına göre güzel pedal yapıyorlar aslında sanırım monteallum modlu dist denemiştim

Fiyatlarına göre güzel pedal yapıyorlar aslında sanırım monteallum modlu dist denemiştim
Turkıyede bır tek bende vardı sanırım baskada hıc denk gelmedim. Banada guzel bır abımden takas yolu ıle gelmıstı.. Sımdı yıne cok sevdıgım bır kardesımde ıstedıgım zaman alıp kullanabılecegım bır durumda :) Tam dosta gıdecek pedaldı.. Ama sagolsun kıymetını bılen cıkmadı forumda :D

Bende birkaç pedal değişikliği ve eklenmesinden sonra boardın düzenini kaçırdım :( hatta şunu farkettim ki gereksiz büyük yapmışım. Şimdi ilk fırsatta bir modifikasyona gideceğim. Boyut küçülterek yeni dizilime göre yeniden düzenleyeceğim...

Board yapmayı istiyorum 2-3 tanede yaptım ancak içime hiç sinmedi. Board un ağırlığı önemli değil sabit kalacak sürekli tek takıntım duzenli ve düzgün bir şekilde durmasıni istiyorum mevcut pedallarim tc electronic g system, nova drive, tc electronic vintage drive, ama s2 ve voicelive play gtx. Var mı acaba fikir verebilecek :(

Geri