redd-i ilhak cemiyeti

bu arada bunlar bu diyardan son yazışmalarım oluyo galiba ve dödüğümdede bir süre uzak kalıcam sanal alemden neyseki çünkü artık herşey yüz yüze olucak yani umarım..
herkeze kocam selamlar saygılar hörmetler vehatta sevgiler
hoşçakalın dürüst kalın ve illaki redd i ilhakla kalın...

selam tüm gençlere tamda kuzey atlantikliler istanbuldayken (nato) hala redd i ilhak da nedemek diye soran varmı acaba ozaman forumun başını bi okuyun bence!!!!

R E D Dİ İ L H A K!!!!!!!!!!!!!! işte size sizden biri punk ın zamanında hertürlü acısını çekmiş paylaşmış bu uğurda soyadını kütüğünden sildirmiş bir babanın,,,bir oğlu,,, bu yolda yalnız değilsinizz katli vacip ilhakı red farz bu yoldan dönmek haram selamlar.............. :kızdım

dünyayı sarmış ÇÜRÜK kokusu
insanlar olmuş koyun sürüsü
sakın susma konuş söyle
suma sustukca sıra sende

tekrar konuşmaya başlasak iyi olacak......... ;)

askerlik kötü bişey burda savunduğumuz hiç bir şeye saygı yok sadece marşlarda türklüğümü hissediyorum onun dışında hiç bişey yok amerikan flimlerindeki askerler gibyiz herşey çok yoz ben cumhurbaşkanlığındayım.müzik eğitimide alıyorum askeri eğitimde trompet çalmayı öğreniorum akıncım adresim şudur cumhurbaşkanlığı muhafız alayı bando komutanlığı çankaya ankara özledim çok görüşrüz..

red ediyorum herşeyi herkeziii red ediyorum ve rest 8O cekiyorummmm :arrow: gel teskere gelteskere bitsin bu gurbet evde anan bacın tunan yüzüne hasret oy oyy oyy oyyy :p olum gel havuzda bohcam seniii :twisted:eek:yyy oyy oyyy oyyy

bu konuları gecmıs olabılırsınız ama yınede yazmak ıstedım isim konusundakı düşüncelerinizi okudum cok haklısınız tebrık edıyorum sızı...
günümüzde kullandıgımız kelımeler yazılıslarını bılmeden kullanıyoruz kendı dılımıze aıt olmasalarda özellikle şu sanal alemde gerek msn gerek chat odalarında insanlar kendılerını kucuk düşürüyorlar onların sucu deıl ama elımızden gelenelerıde yapmak bızım işimiz
genelde yazısırken komık durumuna dusenlere örnek vermek gerekırse tshört, pörffek,çenç, one dır full .... v.s v.s.
bu grup ismi konsunda yapmıs oldugunuz davranıs cok hosuma gıttı cızmek ıstedıgınız yolun basında koyduğunuz işaret cok iidi

saygılar

bu sokaklarda güldük,bu sokaklarda aşık olduk,bu sokaklara işedik,pisliklerimizi hep biz topladık,bu sokaklarda içtik,hep bu sokaklarda hep beraber eglendik...Ve bu sokaklarıda korucak olan da her zman bizleriz.

saolun arkadaşlar destek için buı işe gönül vermiş bir çok insanın elini eteğini bu işlerden çekmesi işi yannış anlayıp faşistliğe naziliğe döktüklerinide görmek varmış işin içinde neseki halen dip diri ayakda duran 3-4 kişi ve de arkamıza baktığımızda bizden sonnada bu bayrağı taşıya bilecek birilerinin olduğunu görmek çok güzel herkese selam redde devam saygılar

Geri