anti-telekomm

anti1tg8.gif

sanırım Dünyada Türkiye kadar pahalı dandik sürekli kopan yavas bir Adsl yoktur.Bugun Bir cok insanı çileden cıkardılar.süreklİ kopan Msnler internet ..

Yeter Artık Diyen Bir Vatandas Anti-Telekom Die site acmıs buyrun

buyrun :

http://www.anti-telekom.org/

ben donanım habere de üyeyim ve orda bunun için " telkomu protesto aynı anda download " kampanyası başlatmıştık. bu belki ttnetin biraz dikkatini çeker diye...

Türkiye'de internet gerçekten de çok kötü durumda, koskoca ülkenin yurtdışı çıkışı 36Gb/s iken, Almanya'daki rapid serverının çıkışı 80Gbps. tek başına bir sunucu, Türkiye'yi ikiye katlıyor.

the_fear demiş ki:
Türkiye'de internet gerçekten de çok kötü durumda, koskoca ülkenin yurtdışı çıkışı 36Gb/s

Birkaç gün önce çift yönlü olarak 51lediler onu.Rapid boşuna millete hesap satacam diye debeleniyor.Gel al bizim telekomu onu 150le bak keyfine.Biz onada razıyız. :D
Mart gelsin bakalım da ne çakışları var bir görelim. :evil:

naaparsan yap böyle devam etçek galiba.... ama buna da şükür eskiden dial up da kullandık ...

kazıklanıyoz abiler hem çok pahalı hemde gevur memleketlerden çok daha yavaş...

the_fear demiş ki:
ben donanım habere de üyeyim ve orda bunun için " telkomu protesto aynı anda download " kampanyası başlatmıştık. bu belki ttnetin biraz dikkatini çeker diye...

Türkiye'de internet gerçekten de çok kötü durumda, koskoca ülkenin yurtdışı çıkışı 36Gb/s iken, Almanya'daki rapid serverının çıkışı 80Gbps. tek başına bir sunucu, Türkiye'yi ikiye katlıyor.

the_fear yurtdışı çıkışları konusunda haklısın(sadece 4gb/sn eksik söylemişsin) ama inan bana türk telekomun network yongaları (herşeyi dahil etmek için sölüorum) gerçekten iyi tek problem gözden kaçan alt yapı.Adamlar tutup binlerce dolara dns aliyo ama hala coaxial kablo var madem gayet iyi bi sistemin var fiber optik döşesene..aslında türk telekomun böle bi çalışmasıda vardı hala sürüyomu bilmiyorum ama oger satın aldıktan sonra durdu sanırım...

256/64 kbps kullanıcılarının 1 eylül/1 mart arası 1024/256 - 6GB kotalı kullanmaları halinde kota aşımı ücreti alınmayıp 49 YTL ödemelerinin devam edeceği söylenmişti, Eskişehirden istanbula taşındım, aynen kullandım tabii fatura 49 gelecek diye.. Önüme gelen fatura 170 YTL ve kota aşımı gözüküyor. Kime söyleneyim ben şimdi 444'lü numarasında konuştuğum insana mı, Telekomda sorup "merak etme 49 ödeyeceksin yine" diyen insana mı!? (hadi ağzımı bozmiyim ben.. terbiye bizde kalsın.. telekoma da .. neyse..)

Geri