Hangi Gitar Ve Amfi

sizce hangi gitar?

• epiphone sg special

Oylar: 4 19.0%
  • epiphone sg g-400

Oylar: 17 81.0%

• Toplam oy veren
    21
arkadaşlar yeniden merhaba, ben hala bütçeme uygun kafama yatan amfi bulup alamadım birkaç model ve marka hakkında bilgi almak istiyorum.

sizce roland cube 15 xl ve fender mustang 1 v2 hakkında görüşlerinizi alabilir miyim?

arkadaşlar bi hal çaresini söyleyin ben hala bi amfi alamadım kafamda 40 tilki geziyor 40 ının da kuyrruğu birbirine deymiyor, o mu bu mu diye gelin şuna hep beraber bi karar verelim şimdi malumuınuz her ay düzenli olarak amfi modelleri soruyorum ama bir türlü denk getiremiyorum ya 2.elini bulamıyorum bulduğumda da kusur çıkıyo. bi diyorum alayım uzun süre idare etsin bi diyorum okadar paraya gerek var mı diyorum. bütçem maksimum 500 tl bunların içinde de düşündüğüm bikaç model var siz ne dersiniz.

roland micro cube
roland cube 15x-xl
roland cube20x-xl
vox ad30vt-xl
vox vt20+

roland daha uygun ve 2. eli rahat olduğ için düşünüyorum.
vox'u hibrit biraz daha lambanın sıcaklığı için istiyorum ama hem fiyat farkı fazla bir de 2. eli çok zor düşüyor hatta yok onun için ikide bir fikir değiştiriyorum. gelin şu işi karara bağlayalım :)

arkadaşlar bi hal çaresini söyleyin ben hala bi amfi alamadım kafamda 40 tilki geziyor 40 ının da kuyrruğu birbirine deymiyor, o mu bu mu diye gelin şuna hep beraber bi karar verelim şimdi malumuınuz her ay düzenli olarak amfi modelleri soruyorum ama bir türlü denk getiremiyorum ya 2.elini bulamıyorum bulduğumda da kusur çıkıyo. bi diyorum alayım uzun süre idare etsin bi diyorum okadar paraya gerek var mı diyorum. bütçem maksimum 500 tl bunların içinde de düşündüğüm bikaç model var siz ne dersiniz.

roland micro cube
roland cube 15x-xl
roland cube20x-xl
vox ad30vt-xl
vox vt20+

roland daha uygun ve 2. eli rahat olduğ için düşünüyorum.
vox'u hibrit biraz daha lambanın sıcaklığı için istiyorum ama hem fiyat farkı fazla bir de 2. eli çok zor düşüyor hatta yok onun için ikide bir fikir değiştiriyorum. gelin şu işi karara bağlayalım :)
Roland 20yi alırdım ben olsam. Çünkü bu bütçeye çok fazla seçenek yok,olanların arasından da en iyisi roland 20

Geri