Hangi Gitar Ve Amfi

sizce hangi gitar?

• epiphone sg special

Oylar: 4 19.0%
  • epiphone sg g-400

Oylar: 17 81.0%

• Toplam oy veren
    21
E bütçe yüksekse, işin peşini de bırakmayacaksanız daha iyi bir gitar alın niye düştünüz şimdi o kadar diğer gitarlardan :) Çok popüler gitarlardı zamanında Cort x2'yle birlikte, belki hala öyledir bilmiyorum, ben pek sevememiştim o gitarı. Başlıktaki önerileri değerlendirin işte? m600'ü çok methediyorlar.

E bütçe yüksekse, işin peşini de bırakmayacaksanız daha iyi bir gitar alın niye düştünüz şimdi o kadar diğer gitarlardan :) Çok popüler gitarlardı zamanında Cort x2'yle birlikte, belki hala öyledir bilmiyorum, ben pek sevememiştim o gitarı. Başlıktaki önerileri değerlendirin işte? m600'ü çok methediyorlar.
kardeşim m600 aklımda ama görüp almak istiyorum onu da Ankara da bulamadım bi türlü denk gelirsem zaten hemen bakacağım

K
Ben split edince on numara clean sesler alıyorum Hz manyetiklerden, gitarla uyumu şahane belki de. Tabi arkadaşın gözü korkmuştur artık benim Gain'e bulaşmaz :) @bastardbullet

Kusura bakmayın şimdi gördüm bu mesajı. EMG-HZ benim de sevdiğim bir manyetiktir. Vaktinde elimden bir dxmg geçmişti, halen tadı damağımdadır. Bu arada gitarınız çok, çok güzel bir makine. Belki fikriniz değişir, belki değişmez fakat şahsi görüşüm; eğer imkanlarla ilgili değilse kesinlikle satmayın derim.

İyi günler.

Valla abi o paraya seçenekler biraz kısıtlı. Marshall MG15 (clean tonları fena değildir), Line6 Spider 15, Roland Micro Cube gibi ekonomik modeller aklıma ilk gelenler. Fender'in de bazı eski transistörlüleri veya Frontmanlarının düşük wattlı modelleri ikinci ele düşebilir. Voyx'un da hoş transistörlüleri var ama nadir çıkıyorlar piyasaya.

2. kez açtım ilanı. Hep doğru mu yapıyorum şüphesi var zaten. 3 gitarım var hepsini ayrı ayrı çok seviyorum karakterleri açısından. Şöyle sağlam bir Les Paul için bütçe yaratmak istemiştim yalnızca ve istemeye istemeye elden çıkarmayı düşündüm. Tam bir kayıt gitarı yoksa, her açıdan.

Zaten son günlerde akordu 1 ses pesleştirip Death çalma fikri yerleşti, o gitara 11'lik bir tel takıp satıştan çekeyim en iyisi ben. Gitar hakkında güzel düşünceleriniz için de sevgili Gain adına teşekkürlerimi sunarım :) @bastardbullet

Valla abi o paraya seçenekler biraz kısıtlı. Marshall MG15 (clean tonları fena değildir), Line6 Spider 15, Roland Micro Cube gibi ekonomik modeller aklıma ilk gelenler. Fender'in de bazı eski transistörlüleri veya Frontmanlarının düşük wattlı modelleri ikinci ele düşebilir. Voyx'un da hoş transistörlüleri var ama nadir çıkıyorlar piyasaya.

valla aslında dediğiiz gibi çok fazla seçenek yok acaba öğrenene kadar arkadaşımın prosesörüyle devam edip o arada biraz daha bütçe ayarlayıp öyle mi alsam diye düşünüyorum. daha iyi olmaz mı şuan zaten sadece egzersiz yapma aşamasındayım. müzik sistemimden de güzel ses aldığımı düşünüyorum prosesi bağlayınca.

valla aslında dediğiiz gibi çok fazla seçenek yok acaba öğrenene kadar arkadaşımın prosesörüyle devam edip o arada biraz daha bütçe ayarlayıp öyle mi alsam diye düşünüyorum. daha iyi olmaz mı şuan zaten sadece egzersiz yapma aşamasındayım. müzik sistemimden de güzel ses aldığımı düşünüyorum prosesi bağlayınca.

Sistem varsa, iyi de ses alıyorsanız bir süre idare eder tabii.

Geri