Pedallar & Prosesörler hakkında (Sorunlarınız)

Boss me 33 e ton yazamadım. çok kurcaladım ama istediğin , daha doğrusu beklediğim tonları bulamadım. bu konuyla ilgili acil yardıma ihityacım var... teşekkürler

dist + booster kullandığım için bir miktar gürültü oluşuyor normalde beni rahatsız edecek düzeyde değil ama işin içine wah ve phase girdiği zaman gürültü çekilmez boyutta oluyor.noise gaterlarla çözülebileceğini zannetmiyorum çünkü wah açıkken gürültü noise gaterın kesebileceğimden daha yüksek konumda oluyor.bunun için çözüm önerisi olan varmı.tek yapabildiğim wahı drivedan sonra bağlamak o zamanda wah tonu çamur oluyor.

Electro harmonix' in çantası işini görecektir. Ancak fiyatı biraz pahalı. Bir de müzik dükkanlarını dolaşıp sormayı dene. Uygun bir tane göstereceklerdir.

tamam gerek kalmadı özellikler yazıyor teşekkür ederim:) bunun dışında böyle sırt çantası gibi taşıyabileceğim tam ölçülerine göre kendim yaptırabileceğim bir yer var mı peki?

hatebreedmosh demiş ki:
slmlar..gt-8 imde bgn önce tonlar kafayı yedi hadi reset attık hallettik sonra da exp pedalı saçmaladı..şöle ki;exp kullanarak örneğin wah tonuna geçebilioruz ya pedala bastıımızda tekrar basarsak ta normal tona dönüor..işte exp pedalı sert bastırmaya gerek kalmadan min noktaya dayanmaya az kala bile wah a geçirtiyor volume pedalı olarak da %100 aralıkta çalışmıor bunun bi ayarı bişeysi varmıdır keza bugn o assign kısmını didik didik ettim ama nafile..teşekkürler şimdiden
şu an hatırlamıyorum ama önceki sayfalarda aynı sorunla karşılaşan bir çok kişi vardı.Geriye doğru okuyup çözüm bulabilirsin.

halilpazarlama demiş ki:
hatebreedmosh demiş ki:
slmlar..gt-8 imde bgn önce tonlar kafayı yedi hadi reset attık hallettik sonra da exp pedalı saçmaladı..şöle ki;exp kullanarak örneğin wah tonuna geçebilioruz ya pedala bastıımızda tekrar basarsak ta normal tona dönüor..işte exp pedalı sert bastırmaya gerek kalmadan min noktaya dayanmaya az kala bile wah a geçirtiyor volume pedalı olarak da %100 aralıkta çalışmıor bunun bi ayarı bişeysi varmıdır keza bugn o assign kısmını didik didik ettim ama nafile..teşekkürler şimdiden
şu an hatırlamıyorum ama önceki sayfalarda aynı sorunla karşılaşan bir çok kişi vardı.Geriye doğru okuyup çözüm bulabilirsin.
pardon gt8 başlığındayız zannettim.GT8 başlığına bakarsan bulabilirsin diyecektim. :D

slm millet. ben vox tonelab le aldım usadan.ama tr de fişe voltsuz dönüştürücü ile taktım ve adaptor yandı. neyse buraya uygun fiş yaptırttım.ama şimdi takıyorum alet açılıyor ama hiç bir şekilde ses çıkmıyor. neden olabilir bir fikriniz var mı?

yanan sey malesef sadece adaptor olmayabilir. pedalin kendi icindeki guc donusturucusunu de yakmis olabilirsin. tabi su an kullandigin adaptorde de problem olabilir. yeni adaptor yaptirdin mi?

ıcını actık bır usta var adam ıyı anlıyor.hıc bıryerı yanmamıs. alet her turlu calısıyor.ama ses cıkmıyor aletten.acaba voltumu dusuk gelıyor adaptorun aslında bana orıjınal adaptordekı yazanlar lazım adam ona gore bırseyler yapacak varmı forumda tonelab le si olan?

merhaba arkadaşalr..

bugun prosecor u ses sistemine bağladım (rp 200a) ve ses sisteminini iyice kısıp prosecor un sesini tamamen fulledim ve duyduğum sese inanamadım.. okadar dolgun ve net cıkıyordu ki.. acaba diyorum prosecor un ve anfi nin sesi bukadar değişken olabiliyor mu ?? yoksa ben hayal mi kuruyorum :))

bide rp 200a nın üzerinde "JAM-A-LONG" diye bi giriş var o ne işe yarıyor..??

merhaba arkadaşlar bana acil yardım ederseniz sevinirim... boss - ml 2 ile electro harmonıx - metal muff un fiyatları aynı ama hangisinde ritim için daha sert ve sustain alabilirim? metal, trash, heavy metal tarzı çalıyorum... sustain gerekir mi bunlardan birine ve sololar için yeterliler mi?
kusura bakmayın sorular karmaşık oldu... şimdiden teşekkür ederim...

Slm arkadaslar ben bi seyi anlamadım bazıları burdada oldu soyle yaptım sunu oraya taktım super sesler geldi. onu oyle bagladım mukemmel oldu diyorlar ya bunun mantıklı bır acıklaması varmı yada belli bir sistemi yani bilgilendirirseniz sevinirim .mesela analog pedal dizmede bi kac puf nokta gosterip fx girisleriylede ilgili tabi cok daha iyi sonuclar alabilirmiyiz.Elımızdeki aletlerden en iyi nasıl yararlanırız bu sekilde asıl soru buydu.. :?:

Geri