Türkrock'cıların Binmek Istediği Araçlar

Selamlar :) Herkesin hayallerini süsleyen, sahip olmak istediği ve sahip olduğu bir motor araba vs. vardır.O araçlar bu başlığın altına :)

Öncelikle ben tam bir Ford hastasıyım.Hayallerim de bir sürü Ford var ve bir Ford'a biniyorum.

Eğer param olsaydı ilk önce bir RS500 alırdım.

ford-focus-rs500-6_600x0w.jpg

Ford_Focus_RS_500_Heck.JPG

Sonra da çıkar çıkmaz bir 2016 RS
2016-ford-focus-rs-official-photos-and-info-news-car-and-driver-photo-654997-s-original.jpg

Ve tabi 69 model BOSS 302
Ford_Mustang_Boss_302_1969.jpg

Ford'u bir kenara bırakacak olursak birde Indian Scout hastasıyım
2015-Indian-Scout-black.jpg

Birkaç yıl içerisinde Yamaha Virago 535 almayı düşünüyorum
s68ux.jpg

Ve 2005 model bir Fiesta'ya biniyorum
ford-fiesta-motoru-neden-hava-yapar-62468.jpg

• Konu Sahibi Konu Sahibi
İstediğimiz arabadan ziyade eli yüzü düzgün bir arabaya binebilmek bile neredeyse hayal olarak kalıyor maalesef. Sıfır arabayı geçtim ikinci el piyasası bile şaka gibi gerçekten :banghead:

haklısınız 2. el piyasası bile tuhaf bir hallerde zamanında 1 yaşındayken aldığımız araba 11 yaşında daha çok para ediyor

Lambo'lar, Mustang'ler kadar pahalı değil, ama hayaldeki araç işte.

Harley Davidson CVO Street Glide. 53 bin Euro'cuk. (Harley Davidson resmi sitesinde tavsiye edilen en yüksek satış fiyatı). Türkiye'de de 2013 modeli 55 bin euro.
1437717461868.jpg

Çocukluğumdan beri hayalimdir; (sanırım uzun bir süre de öyle kalacak)
phpThumb_generated_thumbnail.jpg
Ford_Mustang_Shelby_GT_500_-_Flickr_-_exfordy.jpg
Ford-Mustang_Shelby_GT500KR-2008-1600-05.jpg

Bir de bu sene başından beri Nişantaşı tarafında okulumun oralarda sürekli aynı yerinde duran bir BMW I8 görmemle i8 aşkı başladı ama Mustang kadar değil elbette..(Sahi o i8'in sahibi bunu görüyorsa bi cevap versin neden hiç hareket etmiyor o araba? Arabayı aldın da depoyu mu dolduramadın?)
bmw-i8_796621.jpg

Edit: Bu arada bir motosikletim olmasını daha çok isterim ama ilk etapta aklıma Mustang ve i8 geldi. :)

Tesla Model S

EV_Rally_Trollstigen_Tesla_Model_S.jpg

Muhteşem araçlar ya. Son güncelleme ile otomatik pilot, otomatik park ve çağırma (arabayı yanınıza çağırabiliyorsunuz) özelliği eklenmişti. Bir de batarya güncellemesi almışlardı. Araba değil de bilgisayar gibiler, güncelleme geldikçe güzelliklerine güzellik katılıyor. :D

Son düzenleme:
Inmotion V3C.. über mütevazi ama binerken feci tırsıyorum..bu kadar sürate yürek dayanmıyor ;) tek kişilik, cabrio ve sadece 2.000 TL.. Yolculuk çok keyifli de düşmesi değil...

Dosyalar

• P_20160120_192422_HDR.jpg
    P_20160120_192422_HDR.jpg
    231 KB · Gösterim: 214
Tesla Model S

EV_Rally_Trollstigen_Tesla_Model_S.jpg

Muhteşem araçlar ya. Son güncelleme ile otomatik pilot, otomatik park ve çağırma (arabayı yanınıza çağırabiliyorsunuz) özelliği eklenmişti. Bir de batarya güncellemesi almışlardı. Araba değil de bilgisayar gibiler, güncelleme geldikçe güzelliklerine güzellik katılıyor. :D

Geçen gün Volvo'nun 'yanına çağırma' videosunu izledim. Sahibinin elindeki kumanda ile yanına geldi, ancak durmadı ve adama çarptı baya baya. Güzel oldukları kadar da tehlikeli. :D

Geri