Sanalpazar.com Ayıbı

Arkadaşlar belirtme ihtiyacı duydum son dönemde daha beter halde sanalpazar çok ileri tarihlere ödeme veriyorlar. Kullanmayın, kullandırtmayın diyorum maalesef.
Sahibinden.com un yüksek oranlarıyla yapabileceğiz satışları sanıyorum.

Resmen halkın parasını çeviriyor bunlar günde binlerce alışveriş oluyor binlerce lira dönüyor Bi ay site hesabında kalsa faiziyle site zengin :D hatta vade bozulmasın diye bu kadar bekletiyorlar

Son düzenleme:
Bunlar şu batan Gold'un firması değil miydi?

Ya bu forumda ya başka yerde yine çok konuşulmuştu hala piyasada olduklarını görünce şaşırdım. Kullanmayın kullandırtmayın.

Benim anladığım, sudan bahanelerle milletin parasını içeride tutuyorlar. Nakit sağlamak adına. Yakında göçüp giderler.

Bunlar şu batan Gold'un firması değil miydi?

Ya bu forumda ya başka yerde yine çok konuşulmuştu hala piyasada olduklarını görünce şaşırdım. Kullanmayın kullandırtmayın.

Benim anladığım, sudan bahanelerle milletin parasını içeride tutuyorlar. Nakit sağlamak adına. Yakında göçüp giderler.

Resmi olarak hala iflas ettik demediler bildiğim kadarıyla. Ayrıca, gold'un alt şirketi olarak sanalpazar geçiyor.

gold bilgisayar

Doğru mu bilmem ama ekşisözlükte yazılanlar korkunçlu videolar gibi. Adamlar kullanılmış ürün satıyor, yurtdışından iphone geitirip 2 yıl tr garantisi var diyorlar. Çok ilginç. Bu arada başlık sahibi parasını almıştır herhalde o kadar da değil değil mi ? :O

Resmi olarak hala iflas ettik demediler bildiğim kadarıyla. Ayrıca, gold'un alt şirketi olarak sanalpazar geçiyor.

gold bilgisayar

Doğru mu bilmem ama ekşisözlükte yazılanlar korkunçlu videolar gibi. Adamlar kullanılmış ürün satıyor, yurtdışından iphone geitirip 2 yıl tr garantisi var diyorlar. Çok ilginç. Bu arada başlık sahibi parasını almıştır herhalde o kadar da değil değil mi ? :O
Benim 12 mayıstaki satışa, 25 Temmuzda veririz dediler en son :)

OHA ! Vay be diyorum sadece. Bunu yapan 2. el pc parçasını sıfır diye de satabilir yani :) İlk mesajda bir madde var onu şimdi okurken fark ettim:

" 3-
Alabildiniz mi "sesli onay"ınızı ? işlem tamamlanır tamamlanmaz üyeliğimi iptal ediyorum. İlk 1 ay içerisinde 6000 TL. alışveriş cirosu yapan bir müşterinizi kaybediyorsunuz. Hayırlı olsun.

Bilgi verdiğiniz için teşekkür ederiz. "

Misal, bakkala gidiyorsun. "Abi parayı verdim, gofreti verir misin, işim var gidiyorum yoksa diyorsun" bakkalın size " bilgi verdiğiniz için teşekkür ederiz" demesi kadar komik mi desem absürt mü desem bilemedim :) Bu maddeden sonra sorulara devam etmeden önce yazışma yaptığınız seyin boot mu ya da yapay zeka mı olup olmamasını doğrulamak gerekiyor gibi duruyor. 3. sorudan sonra 3+4 kaçtır veya Türk Bayrağında kullanılan renkler nelerdir diye doğrulama soruları gerek.

Ben de geçenlerde bir satış yaptım, 2 ay sürdü paramı almam. Ucuz yırtmışım. Bu esnada attığım mesajlara rağmen müşteri hizmetleri yardımcı olmadığı gibi, "sana ödemeni yapcaz dedik, huysuzluk yapma" tadında bir mesaj yolladı.

Kesinlikle sanalpazardan uzak durmanızı tavisye ederim.

Beş gün önce 2000 liraya gitarımı sattım buradan. Bugün baktığım zaman kargoyu başka biri aldı diyerek (doğru, başka biri aldı) sesli onay almamız lazım uyarısı yapmışlar. Yazılanları okuyunca şok oldum ve mesaj yazdım. 60 gün içinde paranızı yatıracağız, zor günlerden geçiyoruz tadında bir mesaj attılar.

60 günden geçtim parayı hiç vermeleri olasılığı korkutmaya başladı. Hızlıal da gold kuruluşu bir yer, orada işer gayet normal giderken burada nasıl bu kadar dipte oluyorlar anlamak zor. Bakalım neler olacak.

İktisadi olarak havuzda para bekleyerek para ya da kredibilite elde etmeye çalışıyorlar gibi geldi. Yani havuzda 10 Lira varsa başkası 1 lira ödemeden havuzda ki 1 lirayı vermiyorlar. Ya bu parayla faiz geliri ya da bakın bizim paramız var bize borç verebilirsiniz imajı söz konusu. Ya da güvenlik sebebiyle vermiyorlar başka sebep aklıma gelmiyor. Ama eğer şirket iflas reddi istemiş ise ikinci mantıklı geçmiş olsun hakkınızı arayın.

Geri