Nâmevt

A

AKSAK

NÂMEVT

Grup 2006 da üç müzisyen tarafından kuruldu. 2 ay sonra ilk konserini antransiyon adı ile yolcu da verdi. daha sonra vokal arayışları ile devam eden prova sürecinde ikinci konserini gölgede verdi.şu anda hızla beste çalışmalarına devam eden grup diğer organizasyonlarda da yer almakta.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
SELAMLAR AKSAK DEMOLARINI MERAK EDENLER iÇiN ADRESTEN DiNLEME iMKANi BULABiLiRLER.

www.myspace.com/aksak1
aksak6545.JPG">

[/url]

Aksak adında profesyonel bir rock grubu vardı yıllar önce, albümleri vardı. Onu hatırlattınız bana. :) Başarılar diliyorum çalışmalarınızda.

Saygılar...

Benimde bildiğim bi Aksak vardı ama Axak diye yazılıyodu , oda Punk grubuydu şimdi nerdeler bilmiyorum. İyi , isminiz şimdiden size yararlı olmaya başladı :)

malesef bi de aksak varmış
pop tarzında galiba. ancak ikisinden de haberimis yoktu.
aksak ritmli bi kaç bestemiz vardı o nedenle bu ismi uygun gördük. neyse olmadı "aksaks" yaparız bizde
:)

Bundan Böyle Grubun adı NÂMEVT olmuştur. herkese duyrulur.teşekkürler.

Re: Aksak

nâmevt demiş ki:
nâmevt

Grup 2006 da üç müzisyen tarafından kuruldu. 2 ay sonra ilk konserini antransiyon adı ile yolcu da verdi. daha sonra vokal arayışları ile devam eden prova sürecinde ikinci konserini gölgede verdi.şu anda hızla beste çalışmalarına devam eden grup diğer organizasyonlarda da yer almakta.

başlığı nasıl deiştiriyoruz onu bulamadım.neyse olduğu kadar .herkese teşekkür.

AKSAK demiş ki:
başlığı nasıl deiştiriyoruz onu bulamadım.neyse olduğu kadar .herkese teşekkür.
Olduğu kadar olur mu? Madem değiştirdiniz grubun adını, forumdan da o isimle takip edelim. :) Başlığı açtığın ilk mesaja yani en üstteki mesjı "değiştir" diyip, konu başlığındanki "Aksak" yazısını silip yerine "Nâmevt" yazıyorsun, hepsi bu. ;)

Sevgiler...

Cinnet' ten başarılar arkadaşlar. Ayrıca gitaristiniz hem çalış hem de arkadaşlık bakımından adam gibi bir adam. Müzik konusunda herşey istediğiniz gibi olsun... :)

alsana bi tane daha mersinli :D (engin-gitarist) grubunuza başarılar diliyorum forum sayfanızda hayırlı olsun buarada.bizimki gibi sizinkide cok yeni :) AVARE olarak,beraber konser vermek dileğiyle.slmlar herkese

Geri