Çilekeş gitaristi ali nin ekipmanları?

_DreamofStyks_ demiş ki:
Türkiye'de ki yeni çıkan grupların çoğunun şarkılarını bi albüm yapmadan önceki versiyonunu dinleyin bide kayıttaki versiyonunu!Sounddan bahsetmiyorum çalımlardan....

Bu adamlar bir melodi buluyolar ondan sonra 20 tane hayvan gibi riff yazan insan tarafından 30 tane kozmetik işleminden geçirdikten sonra bide nasıl çalıncağını öğretiyorlar.

buda işin gerçeği zaten sadece bu gruplr için geçerli değil Dünya'da ki en iyi gruplardan en kötülerine kadar böle...

gece gece.. :)

Bende aylardir merak ediyorum daha cozemedim.Small stone ile filan biseyler yapiyo olabilir.Ben bi pedalin eq sunu sacma bi tona ayarlayip diger drive pedalimi bunla boost edip tonu bozup caliyorum,sonrada bu kapatip normal drive tonuyla kalanini caliyorum.
Ben siyah ve gozaltinin delay kisimlarini cikaramadim bi turlu,yapabilen varmi?Tab filan?

güzel bir gitar güzel bir amfi işine yarayacak pedallar(amfi iyiyse içerdiği efektler de kalitelidir zaten) iyi bir wah e hadi bide whammy götürür cok ince düşünmek zararlı cebe de akla da :p

birkaç ay önceki bronx konserinden şöyle birkaç resim çekebildim..en öndeydim de :LOL: yalnız pogo'nun bir kısmına istemeden dahil oldum bikaç morlukla atlattık :D

Resim277.jpg

Resim278.jpg

bazılarını kestiremedim tam olarak ve en solda da morley wah olması lazım.

Bad horsieden once boss tuner ve volume pedal bagliyo.Footswitch farkli.Birde eskiden small clone,small stone un yaninda pulsar vardi,simdi goremedim.Resimde sag alt tarafta gozuken pedallar ne?

abi adam kullanıyor valla.ben de başlarda bu kadar efekt'e ne gerek var diyordum fakat konserlerine gidip dikkat ettikçe..hele en öndeyken baya bi dikkat etme fırsatım oldu kullanmadığı pedal yok hiç aralarında onların.

ne biliyim bana hala abartı gibi geliyor bu kadar pedal. Kullanıyodur belkide yada ben hiç kullanmadığım için farkı anlıyamıyo olada bilirim

kullanıp kullanmamasında değilim ki? ne gerek var yani bu kadar pedalı düzmeye falan... ben stüdyoya giderken 2 tane pedalımı götürüp dizmeye üşeniyorum. millet, prosesörü kim getircek abi şimdi falan diyor... o yüzden yani.

Clickboy demiş ki:
. ben stüdyoya giderken 2 tane pedalımı götürüp dizmeye üşeniyorum.

Yaninda pedal amfi tasimaya usenmeme olayina profesyonellik deniyor. :)

d.n.1: Bu ara taktim bu usengeclik olayina...ilginctir :)
d.n.2: Ismi gecen gitaristi izlemisligim yoktur pek. Yani herifi savunmuyorum.
d.n.3: Kacayim ben en iyisi.... :D

Geri