Çilekeş gitaristi ali nin ekipmanları?

Hatta iyice abartayım, evde footswitch'e basmaya bile üşendiğim için drive'ı ve biraz reverb açıyorum amfiden, alıyorum gitarı yatağa yatıyorum, clean ton istediğim zaman gitarın üzerinden sesi kısıyorum. O derece yani. :p

gittigim ilk cilekes konserinde farklı birsürü efekti üstüste üstüste baymayacak sekilde kullanmıstı bu sefer daha prf. bir gözle inceliklerini görmeye gittim ki dumur oldum :D o güzelim gibson voodoo yu bırakmış,usa bir fender ile cktı sahneye sanırım 3-4 tane efekt pedalı vardı topu topu,sound cok güzeldi ama benlik degildi sarmadı hic konser boş boş baktım en önden bayaa da bakıştık tam dibine girmiştim göreyim olayı iyice diye...ali gitarını ve setup ını iyi kullanan farklı tonları seven bir gitarist tarzını da severim ama o voodoo icin aliyi gözümü kırpmadan öldürebilirim.20 yıl da hapis yer içerde voodoo yla gitar kasar deli bişey olup cıkarım sanırım...

yok bad horsie 2 o pedal,eski versiyon morley lerin üstünde o şekilde lastikimsi bi olgu var yenilerde digitech exp ler gibi bi kaplama var.bh1 lerde switch yok bh2 oldugu oradan anlasılabiliyor...

Geri