Art Niyet (Rock N Roll) - Ankara

vay be güzel bir çalışma olmuş tebrik ediyorum.
başarılarınızın devamını diler yolunuz acık olsun.
sevgiler saygılar selamlar

Bu gibi çalışmalarda Promosyon , Reklam cok önemli bence ben şahsen simdi suan duydum.Bizim ülkemizde rock müzik yapmak bir embesili olaydır bir popcu sahneden 80 milyar alırken bir Rock müzik yapan kişi 15 , 20 milyar alıyor.Yani kalkınmak cok zor bu arkadasların ismidi henüz duymadım bile.

DuMaNiST-HaLiMiZ-DuMaN demiş ki:
Bu gibi çalışmalarda Promosyon , Reklam cok önemli bence ben şahsen simdi suan duydum.Bizim ülkemizde rock müzik yapmak bir embesili olaydır bir popcu sahneden 80 milyar alırken bir Rock müzik yapan kişi 15 , 20 milyar alıyor.Yani kalkınmak cok zor bu arkadasların ismidi henüz duymadım bile.

15 - 20 milyar alan rockçu mu var :LOL: bu arada şu kelimeyi anlamadım. tercüme edilmeye ihtiyacı var sanırım :)

DuMaNiST-HaLiMiZ-DuMaN demiş ki:
ülkemizde rock müzik yapmak bir embesili olaydır

:LOL:

Art Niyet ulaa! Konser istiyoruz arkadaş, konser!
O gitaristiniz olacak adamın piyasada hala var olduğunu bilmek istiyoruz. Şanver Abi'nin de dediği gibi, bu piyasanın Yüksek Sakatatlara kalmadığını görmek istiyoruz.

solist'in sesi karakedi grubunun solistinin sesiyle aynı gibi :s
ilk dinlediğimde çok şaşırdım.. çok iyi parça..
başarılar..

• Konu Sahibi Konu Sahibi
29 OCAK PAZARTESİ günü saat 17:00 de Ankara Ted kolejinin yanındaki çok katlı Kurtuluş otoparkında Art Niyet'in vay be şarkısının klip çekimi gerçekleştirilecektir, çekim underground bir party havasında olacaktır, özel ses sistemi ve sahne kurulacaktır, çekimlerde bulunmak ve Art Niyet performansını seyretmek isteyen Turk Rock uyelerini aramızda gormek isteriz, konu ile ilgilenenler [email protected] adresinden detaylı bilgi alabilirler

en çok sorulan soruları buradan yanıtlıyayım, istediginizi giymek serbest, bu bir undround party, ısınma için birçok varil kullanılacaktır ( içlerinde ateş yanan ) gerçek bir sahne ve ses sistemi bulunacaktır, ilgi için teşekkürler

sizin başka parçanız yokmu acaba?
klip olayına girmişsiniz.yani bi albüm çalışması olması lazım ki...
vokal çok fazla önplanda olmuş
industrial rock metal grubu olduğunuzu yazmışsınız ama diğer örneklerle kıyaslayınca pek bi alaka kuramadım.

Şarkı süper olmuş hakikaten ;) Dinledikten sonra kadroya bakınca "bu kadrodan da böyle bir şey beklenirdi" dedim. Ayrıca yukarıda da söylendiği gibi Kerem Beşli'nin piyasada var olduğunu görmek sevindirdi :D

04 Şubat pazar günü ( yarın ) Ankara Saklıkent de ( Akay yokuşu ) Art Niyet in klip çekimleri yapılacaktır, Art Niyet performansını izlemek ve klipte bulunmak isteyen tüm arkadaslar davetlimizdir ( ücretsiz ) çekimlerde bulunmak isteyen arkadasların saat 14:00 de Saklıkent'de bulunması gerekmektedir

vallaha ben bu grupdan bir kerem abiyi biliyordum çok güzel bir grup kaliteli iş yapıyorsunuz abiler amcalar :) başarılarınızın devamını dileriz 4 şubatta bir aksilikden dolayı gelemedim bi dahaki konsere inşallah

Art Niyet in video klip parçası " Vay Be " nin çekimleri tamamlanmıştır,
parçayı web adresimizden indirebilirsiniz

c4.jpg

DSC_8336.jpg

KaanArtNiyet.jpg

c5.jpg

a3.jpg

b7.jpg

b8.jpg

b9.jpg

c2.jpg

b2.jpg

b3.jpg

a7.jpg

b5.jpg

a1.jpg

a5.jpg

sahne.jpg

vizr-1.jpg

kerem.jpg

berrak2.jpg

berrak.jpg

bar.jpg

"Vay Be" parçasının oluşum süreci çok sancılıydı. Grup içi tartışma ve gerginlikleri görmüş biri olarak şu raddeye gelinmesi beni inanın çok sevindirdi. Ayrıca yeni bayan vokali ile parça daha iyi olmuş diye düşünüyorum. Eminim ki, herkes beğenecektir.

Tarkan Ağabey, Kerem, Kaan ve Barış bu işi tutup götürecekler inşallah. Yolunuz açık olsun.

Saygılar...

Geri