Art Niyet (Rock N Roll) - Ankara

scan0009.jpg

Ylneniyileri.jpg

dün yüxexes te izledim çok başarılıydınız tebrik ederim.benim sorum biraz teknik olacak ama charvel kullanan arkadaşın gitar soundunu ve çalış stilini çok beğendim.90ların başındaki gitar soundunu hatırlattı bana.yanlış görmediysem marshall jcm 2000 tsl 100 ve 1960a kabin vardı.bu gitar soundunu nasıl elde ettiniz sorabilirmiyim.kayıt işiyle uğraşıyorum ve uzun zamandır bu gitar soundunu duymamıştım teşekkürler.

halilpazarlama demiş ki:
dün yüxexes te izledim çok başarılıydınız tebrik ederim.benim sorum biraz teknik olacak ama charvel kullanan arkadaşın gitar soundunu ve çalış stilini çok beğendim.90ların başındaki gitar soundunu hatırlattı bana.yanlış görmediysem marshall jcm 2000 tsl 100 ve 1960a kabin vardı.bu gitar soundunu nasıl elde ettiniz sorabilirmiyim.kayıt işiyle uğraşıyorum ve uzun zamandır bu gitar soundunu duymamıştım teşekkürler.

Amfi olarak Marshall firmasının yeni ürünü JVM410H kafa, kabin olarakta 1960 ı kullandık. Behringer firmasını hiç sevmiyorum :) ama uzunca bir zaman deneyip seçtiğim 2 tane pedalı var. VT999 ve TO100. İkisi kendi aralarında çok güzel uyum sağlıyor. Drive tonunu böyle elde ettik.

Kerem Beşli bunu buradan da söylemek istiyorum, tüm müzik kariyerim boyunca birlikte çalıştığım en iyi müzisyen sensin, birlikte çok güzel işler çıkartacağız, bunlar sadece başlangıç.

Friedman demiş ki:
halilpazarlama demiş ki:

Amfi olarak Marshall firmasının yeni ürünü JVM410H kafa, kabin olarakta 1960 ı kullandık. Behringer firmasını hiç sevmiyorum :) ama uzunca bir zaman deneyip seçtiğim 2 tane pedalı var. VT999 ve TO100. İkisi kendi aralarında çok güzel uyum sağlıyor. Drive tonunu böyle elde ettik.

vay vay behringerden o sound :D behringer ummadık ürünler yapabiliyor.tebrikler.en kısa zamanda izmirde canlı dinlemek dileğiyle.

şimdi bu konuda gruba destek veriyorum.bakınız senelerdir dinlediğimiz gruplara sahnelerde ne şovlar yapıyorlar.(kiss , mötley crue....) bizde bu tür şeyler yadırganabiliyor.aynı şey milliyetçilik için de geçerli.megadeth maiden ingiliz amerikan bayraklarıyla çıkar sahneye milyonları peşinden sürükler bizde olsa aynısı kafatasçı damgası yapıştırılır.müzik sadece notalardan oluşmaz işin gösteri kısmı da var.bizim grupların başarısız olması bu yüzden.çok iyi müzisyenler var ama sahne sıfır.her ülkenin kendine özgü metal rock dinleyicisi var.amerikalılar drug , ingilizler teknik , iskandinavlar sert ve melankolik takılıyorlar japon metalciler görünüm olarak mangadan fırlamış gibi gözüksede adamlar kural manyağı şeklinde memur edasıyla bu işi yürütüyorlarmış.bizim metal rock kitlesi biraz daha entellektüel takıntılı bohem hayatı süren öğrencitayfası tadında.bu tür şeyleri alıştırmak lazım.

Albüm ne zaman çıkacak? Kayıtlar bitti mi?

2010'un en çok beklediğim 3 albümden biri sizin (tabii bu sene çıkmazsa). Umarım albüm yaz gelmeden çıkar da, sizleri festivallerde görürüz.

Geri