deli

arkadaşlar dün akşam max rocktaa güven erkin erkal deli diye bir gruptan bahsetti ve yanlış hatırlamıyosam ablam diye bir şarkılarını çaldı. şarkı benim çok hoşuma gitti. iyi bir gruba benziyo. bursalıymış grup hakkında bildiklerinizi yazarsanız sevinirim.......... :D

bursalı bi grup,4 kişiden oluşuyo,vokalde cengiz,gitarlarda enis ve mehmet, davulda ibrahim var,ayrıca demolarıda var,altın şarkılar diye,çoğunlukla kendi besteleri var,ablam,argus kızı gibi ayrıca cover da yapıyolar,arkadaşlarım diye söylemiyorum ama bence süperler,favori grubum başka ne diyim:)

ewet ben de dinledim max rockı manyak bişi ablam falan koptum dinleyen varsa eminimki aynı görüşteyizdir amatör olmalarımnna rağmen çook iyi işler başarmışlar mor we ötedinden sonra en iyi diebilirim

bursalı kardeşlerim.hepsi de birbirinden muhabbet adamlardır.geçen sene sweet dreams coverlarını studyoda dinlemiştik.çok sağlamdı.cenk-iz ve rıdvan saolsunlar demolarını her an bize yetiştiriyorlar. bi punk dinleyicisini fazlasıyla tatmin eden bir demoları var. geçen sene ege şenliklerinde çıkmaları için epey uğraşmıştık ama rektörlüğün izmir dışındaki grupları çıkarmama kararını aşamamıştık. neyse abi cenk-iz'cim abi bu sene yine şansımızı deneyelim. kendinize ii bakın beyler. kolay gelsin.

eklendi...

hömm... bir bakalım... evet siteye yeni fotoğraflar ve mp3 ler eklendi... ayrıca gönderdiğiniz fotoğraflar itinayla şekilden şekile sokulup sitemizde yayınlanıyor artık. bu arada demo isteyen arkadaşlar [email protected] adresine, adreslerini yazıyorlar; biz de kendilerine elimizden geldiğince çabuk yolluyoruz cd lerini... neyse efenim sağlıcakla kalın...

www.delirdik.com

grubun demosunu dinledim çok iyiler. mail atıp isteyebilirsiniz gruptan. kafalarına göre müzik yapıyolar ve çok ta güzel yapıyolar.......

DELİ@RESİMLİ BAR - BURSA - 23 MART SALI

Başlıktan da rahatlıkla anlayabileceğiniz üzere 23 Mart Salı günü Resimli Bar' dayız. Ayrıca www.delirdik.com adresine girip de çekilişe katılanlar arasından üç kişi bizden "bedava giriş hakkı" ve "beleş bir bira hakkı" kazanıyor. sevgiler saygılar...

Tarih: 23 Mart Salı
Saat: 21.00
Giriş: 4.000.000 tl
ilk bira beleş!

ayrıca şu malum 28 Mart Seçimlerinin de içine edeyim ben!

www.delirdik.com
[email protected]

'yeter ulen artık istanbula gelsinler' derken roxy nin finaline kaldıklarını ögrenip cok sefindim, az kaldı otobüse atlayıp geliodum bursaya

hobaaa! demek deli roxy nin finaline kaldı...... oranın birincisine ada müzikten albüm yapıyolardı sanırım...... negüzel :D :D