deli

9. EDRMG Finalistleri

a.b.e.a ankara ,çamur istanbul, deja-vu ankara, deli bursa, dorian istanbul ,enola köln/alm ,evrim evişen ankara, ful aksesuar ankara, hawa istanbul, heiko istanbul, kukla bursa, noise gate istanbul, post-funk istanbul under istanbul, wund ankara
yolgezer bursa...

Roxy finalleri sonrası yapılan röportajlarda bana sorulanlardan biride "sizin favori grubunuz kim" sorusu olmuştu..Ben ilk sırada Deli'yi söyledim hepsinde :) Arkadaşlar ben çok beğendim yaptığınız müziği..Umarım hepimizin yolu açık olur..Sevgiler...

Tabi ki,ancak şunu belirteyim ben ne eleştirmenim ne de otorite,gözüme güzel gözüken diye bir cümlem yok yukarıda gördüğün gibi..Sadece 16 amatör grup içinde benim en çok beğendiklerim Deja vu,Deli,Dorian,Full aksesuar,Çamur birde yolgezer oldu...Sevgiler :)

ankara konseri oldukça güzeldi,çok beğendim grubu,

petek ablamızın kazanova coveri harika olmuş,

sınav öncesi Ös Yeme ile çoşmak iyi geldi :p

başarılar deli'ye :!:

arkadaşlar uzun zamandır değil internete girmek, bilgisayar yüzü bile görmediğimden bişeler yazamadım kusra kalmayın... lakin gelin görün ki bizimkilerin finalleri başladığından kendilerini odalarına kapatmış, köpekler gibin çalışmaktalar efenim. dolayısıyla belirli bir süre için eylemlerimize ara vermiş durumdayız.

bu arada hal hatır soran arkadaşlara da selamlarımız yollayalım tabi değil mi? (evdeki ses ve drunkenstein biraderlerin yollarının buralara düşeceğine dair duyumlar aldık, bekliyoruz kendilerini ;) )

bir de sizin de görebileceğiniz üzere www.delirdik.com şu anda minimum olanaklarla servis veriyor. eldeki hammadde (para, para, para!) yetersizliğinden ötürü bir süreliğine bööle devam edecek. kedi kemal beyimize de kallavi bir teşekkür yollayalım tabi o olmasa sitenin bu halini de göremijektik!

welazıl bu aralar buralardayım beklerün!

hatta bu cengiz kisi bizim okulun mezunu olur akhisar anandolu lisesi. o 3.sınıfken ben hazırlıktım integral diye bi grupları vardı bi konserlerini izlemistim bu cengiz hakkatten basrılı vokalist derim ben

Bu akşam ben de çaçaron'dayım. Dağıtın ortalığı.

Size konserde delioğlanı 3 defa çalmanızı teklif ediyorum. hazır bunu teklif etmişklen anayasanın değiştirilemez hatta değiştirilmesi teklif dahi edilemez maddelerini değiştirmeyi de teklif ediyorum. bu ahlaksız teklifimden dolayı beni bağışlayın.

Dinledim gerçekten iyiler... Bir ara görüşelim arkadaşlar beraber konser falan. Bursa'da hep rock-metal konserleri var (Şikayetim yok bu durumdan Suspect abilerimizi anca ozaman dinleyebiliyoruz) Yapalım bir ara Deli+Katl-i Vacib+Bozuk Para... Hmmm [/img]

Geri