Cort Urabaya

Vay arkadaş bu cort ne etti size? :D :D
Şaka bir yana uzun süre cort kullandım.
Hakikaten güzel gitarları var.
Ancak artık cort almıyorum.
Çünkü büyük bir ön yargı var.
Bu sebeple aylarca hatta bazen 1-1,5 yıl bir gitarı satamadığım olmuştu.
Belki ileride maddi kaygım olmazsa o zaman 3-5 tane custom veya kore alır atarım kenara :)
@CAJEMIR Barış abi görünüm güzel.
Donanımda öyle.
Fakat corttan uzaklaştığım bir noktada geleneksel x serisi gitarlarda kullandığı ve bence farklılaştırmayı düşünmediği şu gövde şekli.

Vay arkadaş bu cort ne etti size? :D :D
Şaka bir yana uzun süre cort kullandım.
Hakikaten güzel gitarları var.
Ancak artık cort almıyorum.
Çünkü büyük bir ön yargı var.
Bu sebeple aylarca hatta bazen 1-1,5 yıl bir gitarı satamadığım olmuştu.
Belki ileride maddi kaygım olmazsa o zaman 3-5 tane custom veya kore alır atarım kenara :)
@CAJEMIR Barış abi görünüm güzel.
Donanımda öyle.
Fakat corttan uzaklaştığım bir noktada geleneksel x serisi gitarlarda kullandığı ve bence farklılaştırmayı düşünmediği şu gövde şekli.

Şöyle bir Cort M Custom olsa, fena mı olur. :cool:

@Gökhan her firmanin orijinalinden kendi tarzi ile yorumladigi birer LP, strat ve super strat kasa tipi var. Mesela super strat olarak Godin passion serisi, Jackson soloist, schecter C serisi gibi.. Cort'unki de X serisi işte:)

Hocam herhangi bir tanıtım felan var mıdır acaba, youtube düşmemiş genelde yeni ürünlerin en azından bir tane tanıtımı oluyor bazı youtuber kullanıcıları tarafından. Cort firmasına bende de önyargı var, ama tabi ki bazı firmaların bazı iddialı ürünleri gayet güzel sonuçlar ve neticelerle karşılaştırabiliyor bizi. Ihlamur ağacı olması özellikle hoşuma giden bir etmen oluyor. İbanez rg2550z serisine alternatif olabilir mi bu konuda merakım var :)

Bak buraya da yapıştırttınız bana sonunda. Aldım cort, önce biraz oldum cort, sonra dedim cortlamayalım. Corta bir giriştim. Oldum Lord!
IMG_20160201_211945.jpg

cort eyvallah güzel de, hatta bunun donanımı ayrı ayrı güzel de,
200 tlye gitar alıp, 500 tl ile modlayıp 1500 tl'ye satmaya çalışmak gibi bir his yarattı.
3489 tl yazıyor orada :D

bu arada alet limited edition. sürekli bir üretim değil, surabaya(endonezya) cort fabrikasının 20. senesi şerefine gibi birşey. yani o kadar da yermemek lazım.

Son düzenleme:
Geri