Ev Stüdyonu Göster Turkrock'çı

Ben de şuraya iliştireyim :) Daha büyücek ama şimdilik bu kadar :D

n4z15l.jpg
kedide stüdyoya dahil mi :D

Amfiyi açıp gitarın teline dokununcaya kadar sürekli beraberiz hocam kediyle :D

@HmzGkgz geçen bir arkadaş SH6 ilanı açmıştı ama geç davranmışım. Gerçi ERS pickups'ta düşündüm bir ara gitarı soktuğum DIY yapısına daha iyi uyacak gibi ama bakalım... Bu gidişle piyango çıkana kadar stok kalacak :D
EMG Het-Set sevdiğim tek aktif set. Çok kallavi olur senin zevkine. Ya da DiMarzio Crunch Lab olabilir. (İbanez'e en çok DiMarzio yakışıyor bence.)

EMG Het-Set sevdiğim tek aktif set. Çok kallavi olur senin zevkine. Ya da DiMarzio Crunch Lab olabilir. (İbanez'e en çok DiMarzio yakışıyor bence.)

JH set snakebyte ta var, çok ta severek kullanıyorum zaten. DiMarzio JP set te olabilir aslında Ibanez'e ama önce şu pickguard işine alışmam lazım. Çok hoşuma gitmiyor elimin altında fazladan yükseklik yapan başka bir cismin daha olması :D

Kayıt için kullandığım M-Audio LT1010 ve BX8a. Demo kayıt almak için Rocktron Piranha kullanıyorum (poor man's triaxis derler) ve efektler için Boss GT-pro. Fiyat/performans açısından iyi sonuçlar alıyorum. Deneme olsun diye Lamb of God'un Walk with me in hell parçasının davul ve bas stemleri üzerine gitarlarını kaydetmiştim, fena olmadı (çalımdaki hataları saymazsak :) ):

Son düzenleme:

Kayıt için kullandığım M-Audio LT1010 ve BX8a. Demo kayıt almak için Rocktron Piranha kullanıyorum (poor man's triaxis derler) ve efektler için Boss GT-pro. Fiyat/performans açısından iyi sonuçlar alıyorum. Deneme olsun diye Lamb of God'un Walk with me in hell parçasının davul ve bas stemleri üzerine gitarlarını kaydetmiştim, fena olmadı (çalımdaki hataları saymazsak :) ):

Lord of the rings mifer dibi'ndeki orclar gibi gitarlar da bilgisayar efektiyle çoğaltılmış. Aslında fotoğrafta sadece 1 tane gitar var.

Geri