Ev Stüdyonu Göster Turkrock'çı

Buda benim mütevazı stüdyom....

IMAG0010.jpg
IMAG0011.jpg
IMAG0012.jpg

Masa sizin tasarımınız mı? Mükemmel olmuş. Bakmaya doyamadım.(y)
Evet benim tasarımım, ama yaptırması çok zahmetli oldu. 1 tane yaptırdım, adam 3mm lik MDF kullanacağına 1.8mm kullanmış dolayısıyla masa kendi ağırlığını bile çekmiyordu :) Kurduğumuzda resmen eğilip büküldü. Kavga dövüş geri verdim masayı, biz böyle anlaşmadık deyip. (üstelik ücretide 3mm MDF için vermiştim) Sonra başka tanıdık bir mobilyacı buldum sağolsun beni iyice anladı ve bunu yaptı, benimde içime sindi açıkçası. (üstelik bu 3.6mm MDF ten :))

Evet benim tasarımım, ama yaptırması çok zahmetli oldu. 1 tane yaptırdım, adam 3mm lik MDF kullanacağına 1.8mm kullanmış dolayısıyla masa kendi ağırlığını bile çekmiyordu :) Kurduğumuzda resmen eğilip büküldü. Kavga dövüş geri verdim masayı, biz böyle anlaşmadık deyip. (üstelik ücretide 3mm MDF için vermiştim) Sonra başka tanıdık bir mobilyacı buldum sağolsun beni iyice anladı ve bunu yaptı, benimde içime sindi açıkçası. (üstelik bu 3.6mm MDF ten :))
Özenerek yapıldığı belli. Doğru ustayı bulmak çok önemli. Usta milleti genelde bildiğini okur. :) Sonuç mükemmel olmuş. Güle güle kullanın. Bir ara ben de özel bir tasarım yaptırmak istiyorum. Ama öncelikle ekipmanın son şeklini vermem gerekli. Sonra sizden bu konuda yardım alabilirim sanırım. ;)

Arkadaşlar cahilliğimi mahsur görün bir sorum olucaktı neden stüdyolarınızda klavye bulunuyor ? Ne işe yarıyor yani biz gitar çalmıyormuyuz ? :)

Kimi projelerde elimizde bulunmayan bazı enstrümanları çeşitli yazılımlar ve programlar sayesinde (addictive drums, steven slate drums, addictive keys vs.) sanal olarak çalıp projeye ekleyebiliyoruz. Klavye de burada önemli bir kullanım kolaylığı sunuyor.

Yada ben büyük yalancıyım, ve aslında hepimiz gizli piyanist şantörüz. :)

Geri