Pvc'den Çoklu Gitar Standı Yapımı

Arkadaşlar, bu standdan ben de yapmak istiyorum. 4 gitar için yapacağım. Bilindiği üzere pvc hafif bir malzeme. Bu yüzden bu standın devrilme riski olabilir diye düşünüyorum. Aklıma alttaki boruların içini kumla doldurmak geldi. Bu işe yarar mı? Bir de bu standı yaptıktan sonra sprey boya ile boyasam, boyanın üzerine ekstradan ne sıkmam gerekir? Vernik falan işe yarar mı?

Be
IMG_6577.jpg
IMG_6578.jpg
IMG_6579.jpg
n eski bilgisayar masasından yaptım hatta 10 gitarım vardı hepsini alıyordu ,b, bölümünü kesip 7 gitara indirdim,PVC çok esnek olduğu için dayanlıklı olmayabiliyor gitarın düşme tehlikesi oluyor

Be88085 eklentisini görüntüle 88086 eklentisini görüntüle 88087 eklentisini görüntüle n eski bilgisayar masasından yaptım hatta 10 gitarım vardı hepsini alıyordu ,b, bölümünü kesip 7 gitara indirdim,PVC çok esnek olduğu için dayanlıklı olmayabiliyor gitarın düşme tehlikesi oluyor

yazılar yanlış çıkmış okuyamayan arkadaşlar için tekrar yazıyorum:

Ben eski bilgisayar masasından yaptım hatta 10 gitarım vardı hepsini alıyordu ,bir bölümünü kesip 7 gitara indirdim,PVC çok esnek olduğu için dayanlıklı olmayabiliyor gitarın düşme tehlikesi oluyor bu yüzden bu sistem daha güvenli

Eğer zamanım olursa ben de bugün gidip yapmayı düşünüyorum.Ancak ölçüleri iki gitara göre oranlıyacam sonuçları buaraya atarım.Boya olarak sprey kullanıp kahverengi yapayım diyorum renk önerilerine açığım iyi günler

Elinize sağlık. Ben de aynı nedenlerden dolayı kendim yapmıştım zamanında. İkea nin Vikare isimli çocuk yatağı korkuluğu vardı benim ufaklıktan kalma. İhtiyaç kalmayınca boşta duruyordu. Onun parçalarından şu şekilde birşey yaptım. 3 gitar sığar rahatça.

e0658a49130084c04d05376d0caf65ec-full.jpg

Geri