PickPocket

ben pickpocket i ilk olarak kuzenimin tavsiyesi üzerine internetten dinledim bayaa beğendim
ama konserlere gitmek nasip olmadı
arkadaşların dediği gibi bu piyasada tutunmak zor türkçe yapsanız dha rahat edersiniz gibi geliyo ama bana kalırsa zorlayabilecekseniz ingilizce devam edin

konser_r1_c1.gif

bu gece tek kelimeyle mükemmellerdi... başka söyleyecek kelime bulamıyorum. bence dem, pinup ve çilekeş'in baya üstünde performans gösterdiler. gerçi çilekeşte çok başarılıydı, ama ben pickpocket'ı hakkaten baya taktir ettim bu gece. grup elemanlarının her biri süperdi, ama davulcunun hakkını vermek lazım. adam muazzam çaldı. hatta alabildiğine iyiydi. türkçe parçalarını falanda çok beğendim açıkçası. umarım ilerde arzu ettikleri yerlere gelirler. orda kafa sallayıp zıplayan az sayıda insandan biri olarak türkiye'de harcanacaklarını düşünüyorum, ama umarım yanılırım da çok çok iyi yerlere gelirler. kesinlikle hak ediyorlar...

Helal olsun valla ne diyim hiç dinlemediğimiz bi tarz olmasına rağmen arkadaşla ilgiyle takip ettik çok iyiydiniz bence.Sahneniz çok iyi.Çıkan kavga hiç hoş olmadı heryerde de buluyo bizi boyle gerizekalı yaratıklar.

Çok çok tebrikler.

Abi tek kelimeyle süper ses sistemine ramen böle bir performans daha dicek bi şey yok.Bi dahaki konserlerde görüşmek üzere.

Başarılarınızın devamını dilerim,

Saygılar

konser hakkında duyduğum neredeyse tüm pozitif kelimeler dem ve pickpocket a yönelik umarım daha iyi yerlere gelirsiniz tekrar çalışmak ümidiyle eywalla...

ya bir grup bukadarmi iyi olur...inanilir gibi degil ya..biri yav buadamlar kesin californialıdır demişti sonra ortalıkta baya bi ya onlar californiadan gelmişler ondan boyle calıyolar falan demişlerdi..
ya album işini ilkkez duydum nerde hoca hani album kim satıyo nerde satılıyo direk alırım valla..
davulcuyla vokali anlatacak ovecek kelime bulamıyorum vall

ya buarada grubun haber sitesi falan filan varmı hani boyle konser haberleri veren sunu yapacaz bunu yapacaz haberleri gecen ...
neyse turkiyede boyle bir grup muhtesem ya izledigim elemanlardan iyiler...

dün gitarda yine çok sağlamdınız. gerçi mekan çok sıcak ve bunaltıcıydı, ses sistemi de iyi değildi, ama yine siz hakkaten çok iyiydiniz. şu ilk'in kaydı falan varsa bi yollayın ya. mükemmel parça...

gözlerimden akan her damla
bedenimden akan kan
toprağa karışıyor...

galiba böyle chorus ;) yeni konser haberlerini bekliyorum...

Geri