PickPocket

AykanKK demiş ki:
İlk başta deli gibi dinlediğim, heyecanla albümünü aldığım, sonra dinlemediğim grup. Neden bilmiyorum ama baydı ya. Malesef öyle. Ama Vazgeç'i severim hala, Kork Benden bir de. Güzel şarkılar vesselam :)

Şimdi düşündüm de aynı fikirde olmak şaşırttı beni biraz, ilk baş iyiydi tavsiye üzerine dinledim zaten, ama uzun süre dinleyince bayıyor malesef, hep aynı şey gibi geliyor, ama 2-3 şarkı halen playlistte ne hikmetse vazgeç ve kork benden de onların içerisinde. :D

edizkralll demiş ki:
AykanKK demiş ki:
İlk başta deli gibi dinlediğim, heyecanla albümünü aldığım, sonra dinlemediğim grup. Neden bilmiyorum ama baydı ya. Malesef öyle. Ama Vazgeç'i severim hala, Kork Benden bir de. Güzel şarkılar vesselam :)

Şimdi düşündüm de aynı fikirde olmak şaşırttı beni biraz, ilk baş iyiydi tavsiye üzerine dinledim zaten, ama uzun süre dinleyince bayıyor malesef, hep aynı şey gibi geliyor, ama 2-3 şarkı halen playlistte ne hikmetse vazgeç ve kork benden de onların içerisinde. :D

Galiba albümün sound'u ve vokalinin hamlığından dolayı sıkılmamız. Umarım daha iyi bir kayıt ve daha büyümüş bir vokalle çıkarlar karşımıza :)

bu akşam PULP'talar!

l_d767671453ce43ca871ed44be2c60f45.jpg

http://www.turkrock.com/ftopic131201.html

Yeni albüm çıkarmışlar. Söz ve müzik olarak kendileri baya geliştirmişler ama sanki yeni vokal tarzında biraz uyumsuzluk var gibi. Ama pek alışık olmadığım için de öyle geliyor olabilir.

Bu şarkıları da çok iyi olmuş:

Son derece beğendiğim, Türkiye'de "sınırlı" sayıda kaliteli metal yapan ve Uyan albümü ile kalbimde "tekrar" taht kurmuş gruptur.

adrenalin anında ihtiyacı gayet iyi karşılıyor :) sürekli dinlendiği zaman aynen katılıyorum baydığı oluyor, hani dedim ya adrenalin anı (başka bir kelime varmı bilmiyorum aklıma bu geliyor) o anı yakalamak lazım işte, o zaman boynunuzu kopartacak derecede evde, işte, otobüste kafanızı sallatacak parçalara sahipler... Yeni albümde ilki kadar başarılı, alternatif metal konusunda Türkiye'de en iyi grup olduğunu düşünüyorum...
Ayrıca;
http://www.pickpocketband.com web sayfası çok başarılı olmuş...

Geri