PickPocket

konser_topic.jpg

biletixden biletlere ulaşmak icin
http://www.biletix.com/webbiletix/wtsEvent.do?eventCode=HQR02

mekanin krokisine bakmak icin tıklayınız

kardeşlerimizi 15 mayıstaki studio live THE RED CHORD konserinde ön grup olarak ilk defa canlı dinlemek nasip olacak. merakla beklyorum kendilerini. erken gelicem onlar için. sonrasında zaten RED CHORDLA kopacağımızın ilanıdır

valla pickpocket mükemmel ben ilk defa yüxexes te izledim ve '' işte bu!!!!'' dedim...... tebrikler PİCKPOCKET

28 yasında bir muzik severim yaklasık 15 yıldan beri rock ve metal turevlerini dinlemekteyim ve dinlediğim en iyi Türk gruplarından biri diyebilirim Pickpocket a.Muzikal olarak ve vokal olarak.Besteler cok sağlam.ilk dinlemede karışık geldi fakat tüm iyi gruplarda oldugu gibi hemen hemen hepsi aklımda kaldı sarkıların 2-3 dinleyişten sonra.Vokalistinizin sesi cok guzel kesinlikle bir akustik beste de yapmalısınız.
İn flames ve eski Amorphis etkileri bile sezdim bazı yerlerde :)
Umarım sonuna kadar devam edersiniz.
Tebrikler ve başarılar....

süpperrrsinizzz

ben bu grubu ilk kez yüxexes te izledim ve ''işte bu!!! işte bu!!! işte bu!!! harbi manyak(çok iyi) olmuş dedim... MÜKEMMELSİNİZ....

PICKPOCKET ALBUM

pponrt2.jpg

Pickpocket'ın 10 sarkıdan olusan "Hayalle Gerçek Arasında" adlı albümü nisan ayında piyasaya cıkıyor. Ümit Kuzer ve Martin Cru Spencer'dan olusan Virus Production 'un yapımcılıgını ve produktörlügünü üslendigi albümün dagıtımını Irem Records gerçeklestirecektir.Su siralar "Kendi stüdyoları"nda çalismalarına devam eden Pickpocket aynı zamanda klip çekimi hazırlıkları yapmaktadır. Albümün kesin cıkıs tarihi çok yakinda açıklanacaktır. Ilginiz ve desteginiz için tesekkür ederiz.

Albümde yeralan parçaların sample ları için:

www.myspace.com/pickpocket

Pickpocket'ın 10 sarkıdan olusan "Hayalle Gerçek Arasında" adlı albümü 18 nisan'da piyasaya cıkıyor. Ümit Kuzer ve Martin Cru Spencer'dan olusan Virus Production 'un yapımcılıgını ve produktörlügünü üslendigi albümün dagıtımını Irem Records gerçeklestirecektir.Su siralar "Kendi stüdyoları"nda çalismalarına devam eden Pickpocket aynı zamanda klip çekimi hazırlıkları yapmaktadır. Albümün kesin cıkıs tarihi çok yakinda açıklanacaktır. Ilginiz ve desteginiz için tesekkür ederiz.

Albümde yeralan parçaların sample ları için:

www.myspace.com/pickpocket

pickpocket muhteşem .

valla ben sizi ilk messtival de dinledim ve süper bir performanstı . gerçekten muhteşem

2008 tabii :D daha yeni üyeyim de :D

Dün Rock Fm e konuk oldular albümlerini almamıştım hemen hemen bütün parçalarını dün dinledim fakat hepsi birbirinin devamı gibiydi ama yine de türkçe sözleri iyi yakıştırmışlar beğendim harbiden iyiler...

İlk başta deli gibi dinlediğim, heyecanla albümünü aldığım, sonra dinlemediğim grup. Neden bilmiyorum ama baydı ya. Malesef öyle. Ama Vazgeç'i severim hala, Kork Benden bir de. Güzel şarkılar vesselam :)

Geri