1267,30 Tl Bütçe Için Elektro Gitar Ve Amfi Önerisi

amfi olarak full lambalı Cort MX15 reverb kafa amfisini ve Marshall MG10 kabini öneririm. gitar olarak tonları oturmuş Cort X2 ye bi Seymour Duncan Nazgul ve Sentient yaptın mı müthiş olur:p

Eğer sert ve yumuşak müziği birarada yapıyorsan elimde Squier Bullet HSS var. Humbucker'da Death, Single'da Bluz çalarsın. Gövde sunta. Manyetiklerden çöpten çıkma, sap İbanez ÜçtrilyonZ sapı kadar rahat. Radius'u bin beşyüz. Milat öncesi teknoloji ile yapıldığından ağacı kurumuş, tonu oturmuştur.

Gitarım dünyaca meşhur lütfiye Mıratig İyi tarafından yapılmıştır, bilen bilir. Suhr teklifleri geldi kabul etmedim inanılmaz bir tonu var. Tüm bu özellikleri düşünürsek 10.000.000 TL gayet makul, pazarlık sünnettir. Takas sadace MESA/Boogie Road King II, Mark IV ve Dual Rectifier ile olur. Düşünürsen buradan ulaşabilirsin. ;)

Eğer sert ve yumuşak müziği birarada yapıyorsan elimde Squier Bullet HSS var. Humbucker'da Death, Single'da Bluz çalarsın. Gövde sunta. Manyetiklerden çöpten çıkma, sap İbanez ÜçtrilyonZ sapı kadar rahat. Radius'u bin beşyüz. Milat öncesi teknoloji ile yapıldığından ağacı kurumuş, tonu oturmuştur.

Gitarım dünyaca meşhur lütfiye Mıratig İyi tarafından yapılmıştır, bilen bilir. Suhr teklifleri geldi kabul etmedim inanılmaz bir tonu var. Tüm bu özellikleri düşünürsek 10.000.000 TL gayet makul, pazarlık sünnettir. Takas sadace MESA/Boogie Road King II, Mark IV ve Dual Rectifier ile olur. Düşünürsen buradan ulaşabilirsin. ;)
Mesajda Mesa ismi gecmiyor ne ferah diye dusunurken kasla goz arasinda 3 model sayivermissin pes yahu.

Ya arkadaş adam trollerken bile belki düşer diye umutLAN mesa modellerini yazıyor. İşte bana bu azmi verİN dünyayı fethedeyim.

Kardesim bak simdi...

Ben senin yerinde olsam o bütçeye güzel bi ses kartı alırım, amfiyi bosver, gitarı da bosver elektro gitar sonra zaten, önce flütten baslayacaksın, sonra bağlama, saz, klasik, akustik, elektro klasik, elektro akustik, elektro, 6 tel, 7 tel... 12'ye kadar gidecek.

Çalışırken de sana tavsiyem aşağı yukarı yukarı aşağı aşağı ritimle çalış, ben öyle yaptım sonra diğerleri kendisinden oturdu. Bol bol metalika dinle introlarını çal bırak gerisine gerek yok. Türkce olarak da duman model ve mabel matiz. Hadi kolay gelsin

Bu bütçe ile iyi bir şeyler alman zor hocam, arkadaşın dediği gibi blokfülütle başla, en mükemmel ekipmanları petrucci kullanıyor, para biriktir petrucci ne kullanıyorsa onları topla mükemmel ton alırsın, bir de şu an gitara yatırım yapma zamanı değil 7 telli 8 telli modeller çıktı, seneye 9 telli modeller gelecek, ilerleyen senelerde 10-11 telli diye gidecek, şimdi alsan en fazla 8 telli alırsın, bekle paranı harcama üç beş sene sonra 15 telli alrırsın.

Şimdi elektro gitar çalacaksan gitarla başlama direk. Guitar Hero ile başla hem istediğin tonları alırsın. Alacağın gitar şöyle bir şey... :
guitar-hero-20051102074939933-000.jpg
Bununla tam tonları alman için yanında Dardanel Ton lazım ki marketlerde bile var bu. Dardanel Ton.jpg.710x470_q85_crop.jpg
Amfi olarak Logitech S120 öneririm.
s120-z.jpg

Geri