Yeni Bir Solo Proje

Bu sene yayınlamayı planladığım "Liquidmorphium" isimli ilk entrümental albümümden, ilk single parça "Surface Tension" 19 Şubat 2016 tarihinde aşağıdaki mecralarda yayında olacaktır...

iTunes, YouTube Art Tracks, Spotify, Amazon Music, Google Play, Deezer, Groove, Rhapsody, eMusic, Simfy Africa, iHeartRadio, MixRadio, MediaNet, VerveLife, Tidal, Gracenote, Shazam, 7Digital, Juke, JB Hi-Fi, Slacker, Guvera, KKBox, Akazoo, Anghami, Spinlet, Neurotic Media, Yandex, Target Music, ClaroMusica, Zvooq, Saavn, NMusic, 8tracks, Q.Sic

Destek ve takip için :

Kubilay Kapsız
Kubilay KAPSIZ
Kubilay Kapsiz

Teaser:

surface.jpg

Bu tarz solo projelere girişen arkadaşların en büyük sıkıntısı temiz ve dinlenebilir bir sounda ulaşmak bence. Tarz bana hitap etmese de düzenleme gayet güçlü hissettirdi, başarılar (Y)

Ek olarak
Sosyal Deney: Albüm ismini okumuş gibi yapan arkadaşlar beğenebilir mi acaba?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir sorum olacak: Davulları bire bir gerçek bir davulcu ile mi kaydettiniz, yoksa EzDrummer tarzı bir yazılımla mı? Eğer yazılımsa, hangi yazılım? :)

Merhaba

Normalde Addictive Drums 2 kullanıyorum ancak bu kez Superior Drummer 2 Metal MAchine kullandım parçanın içine daha iyi oturuyor ama diğer projelerimde Addictive Addictive Drums 2 kullanıyorum...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu sene yayınlamayı planladığım "Liquidmorphium" isimli ilk entrümental albümümden, ilk single parça "Surface Tension" sizlerle. Ayrıca bana destek olmanız için aşağıdaki mecralardan da satın alabilrsiniz...

iTunes, YouTube Art Tracks, Spotify, Amazon Music, Google Play, Deezer, Groove, Rhapsody, eMusic, Simfy Africa, iHeartRadio, MixRadio, MediaNet, VerveLife, Tidal, Gracenote, Shazam, 7Digital, Juke, JB Hi-Fi, Slacker, Guvera, KKBox, Akazoo, Anghami, Spinlet, Neurotic Media, Yandex, Target Music, ClaroMusica, Zvooq, Saavn, NMusic, 8tracks, Q.Sic

Destek ve takip için :

Kubilay Kapsız
Kubilay KAPSIZ
Kubilay Kapsiz

Geri