Decentra (Ex- Post Mortem)(Power, Progressive Metal)- Ankara

Konseri düzenleyen Yetkin arkadaşıma, D'arc, Bilinçaltı ve Sayrüsefer gruplarına ve bizimle yolcu'da beraber olup destek olan herkese sonsuz teşekkürler.

Arkadaşlar repertuarınızı beğendim baya. Coşturucu şarkılar seçmişsiniz. Güzel de çaldınız doğrusu. dinlerken zevk aldım... Çalınması öyle kolay olmayan şarkıların üstesinden geldiniz.

Tabii kendi yorumunuzdur çok bişey diyemem o yüzden ama vokal olarak bazı şarkılar için daha temiz sesler tercih edilebilir belki. Manowar söylerken bazı yerlerde ve iron maidenlarda öyle hissettim.

Başarılarınızın devamını dilerim. Bakarsınız aynı sahneyi paylaşırız tekrar yarın bigün Ankara küçük yer değil mi :)

Tebrikler arkadaşlar güzel bir konser oldu.

İki üç şey belirtmek istiyorum naçizane : Vokal ve gitar çalan arkadaş şarkıların temposu yüksek olmasının yanında sanıyorum ki sözleri tam oturtmadiği için sözlere bakıyor ve aynı anda da gitar çaldiği için mikrofon ile mesafeyi tam ayarlayamadiği için sürekli vokal sesleri gidip gidip geliyordu bence bu konuya bir çözüm bulun derim tabi taktir sizlerin ;)

SuicideMachine dostum teşekkürler güzel yorumların için forumumuza biraktiğin, bu arada zil takımı için de ayrıca teşekkürler bizim arkadaşların hatasini kapatmama yardımcı olup bir aksaklığa meyil vermediğin için ;)

Yolunuz açık olsun,yine başka bir organizasyonda beraber sahne almak dileklerimizle ;)

güzel performansınız için teşekkürler beyler...gerek iron maidenlar olsun gerekse seek & destroy olsun yerimde oturmama engel oldu... yeni konserlerde görüşmek ümidiyle... esen kalın...

Cyst demiş ki:
Tebrikler arkadaşlar güzel bir konser oldu.

İki üç şey belirtmek istiyorum naçizane : Vokal ve gitar çalan arkadaş şarkıların temposu yüksek olmasının yanında sanıyorum ki sözleri tam oturtmadiği için sözlere bakıyor ve aynı anda da gitar çaldiği için mikrofon ile mesafeyi tam ayarlayamadiği için sürekli vokal sesleri gidip gidip geliyordu bence bu konuya bir çözüm bulun derim tabi taktir sizlerin ;)

SuicideMachine dostum teşekkürler güzel yorumların için forumumuza biraktiğin, bu arada zil takımı için de ayrıca teşekkürler bizim arkadaşların hatasini kapatmama yardımcı olup bir aksaklığa meyil vermediğin için ;)

Yolunuz açık olsun,yine başka bir organizasyonda beraber sahne almak dileklerimizle ;)

Yorumun ve önerilerin için teşekkür ederim. Bu sözlere bakma konusunda sana kesinlikle katılıyorum, biraz söz ezberleme özürlüyümdür de ben :D Ama en kısa zamanda ezberlicem inş. Bide bu temiz söleme konusuna gelince, orda ad haklısınız bende hissediorm bazı şarkıları daha temiz bi vokalle söylemem gerektiini, fakat sahne gazındanmıdır nedir olmuo işte, onada dikkat edeceğim.

Arkadaşlar Post Mortem 17 Mayıs Perşembe günü 17.30 sularında Tobb Etü Bahar şenliğinde sahne alacaktır.
Giriş herkese açıktır ve ücretsizdir. Günün programı:

16.30 Seyrüsefer
17.30 Post Mortem
19.00 Çilekeş
21.00 Mor ve Ötesi (Bu saatten tam emin değilim biraz daha erken olabilir.)

Herkes davetlidir arkadaşlar. Herkesi bekleriz.

u_ur demiş ki:
güzel performansınız için teşekkürler beyler...gerek iron maidenlar olsun gerekse seek & destroy olsun yerimde oturmama engel oldu... yeni konserlerde görüşmek ümidiyle... esen kalın...

senin o gazınla zaten bende deli gibi kafa salladım boynum hala ağrıo.. :)
tobb ' a bekleriz artık... :metalhead

Selam Keremciğim anca bulabildim forumunuzu :) Ben çok beğendim Post Mortem'i hatta hiç beklemediğim şarkılar geldi bir de bayan vokal arkadaşınız yardımıyla.Nightwish - w1shmaster'ın benim için özel bir yeri vardır onu da çaldınız e daha ne diyeyim :) Bi klavye eksiğiniz var düşünür müsünüz alır mısınız bilmem orası size kalmış.(gerçegi çok da gerek yok diger parçalara:) )
Bende de bir kaç foto ve görüntünüz var buraya aktarırım en kısa zamanda..

Diğer konserlerinizde görüşmek üzere.

Teşekkürler yorumlarınız için. Walla klavye düşünüyoruz aslında, o tarz şarkıları çoğaltmak istiyoruz, bulabilirsek ne ala :D
Resimleri de koyabilirsen çok makbule geçer..

Buyrun arkadaşlar , resimlerin bazılarının renklerini açtım çok karanlıktı.

ppict4197qe4.jpg

ppict4200hx9.jpg

ppict4201eh5.jpg

ppict4203hn3.jpg

Başarılar 8)

Geri