4x4

4x4.jpg

Müzik piyasasının tanınmış isimleri tarafından kurulan 4x4 grubunun yakında ilk albümü çıkıyor..

Haluk levent , Teoman, Demir demirkan, Serdar öztop vs.. gibi isimlerden tanıdığımız Burak Kulaksızoğlu, Arbak Dal , Göktuğ Şenkal ve Deniz Tuzcuoğlun'dan oluşan 4x4'ün albüm kayıtları bitmek üzere. 4x4 ün albümünün mastering işlemi bon jovi U2gibi grupların kayıtlarının yapıldığı amerikadaki capitol records'ta yapılacak..

Offical Web Siteleri http://www.4x4online.net

ya amatör grup katagorisine kim yazdıysa bu grubu tebrik ederim baya sacmalamış bu adamların hepsı ıslerinde profesyonel insanlar ama buraya acılması baya sacma nese umarım forum taşınır

ddgorganizasyon demiş ki:
ya amatör grup katagorisine kim yazdıysa bu grubu tebrik ederim baya sacmalamış bu adamların hepsı ıslerinde profesyonel insanlar ama buraya acılması baya sacma nese umarım forum taşınır

Evet ya kesinlikle kim yaptıysa ona büyük bi alkış!!Gercekten çok sevdiğim bitanecik "burak"ımız sayesinde keşfettim grubu..İyi şeyler yapacaklarını düşünüyorum ;)

Evet arkadaşım sana katılıyorum bu adamlar işlerinde harikadırlar ama albüm çıktığında taşınır belki bu başlık.

arkadaşlar ben 4x4 ü zamanında türk rock ta açmıştım fakat uçtu gitti...

unrealistic-teo demiş ki:

Evet ya kesinlikle kim yaptıysa ona büyük bi alkış!!Gercekten çok sevdiğim bitanecik "burak"ımız sayesinde keşfettim grubu..İyi şeyler yapacaklarını düşünüyorum ;)

İyi de henüz albümü olmayan bir grup zaten amatör gruplarda başlık sahibi olabilir ancak albümü çıktığında taşınır profesyonel gruplar kategorisinde bunda da bi tuhaflık yok yani..!

Dün akşam Bursa Kat 3 de sahne aldılar. grubu ilk defa izledim ama Deniz daha önce Bursa ya geldiğinden , güzel ve de başarılı bir konser olacağına emindim. Kendi parçalarına bayıldım , yolunuz açık olsun , hakettiğiniz değeri almanızı yürekten isterim , çok keyifli bir gece yaşattığınız için de Bursa dan sevgiler....Yakında tekrar görüşme dileğiyle...

Geri