Antisilence

Erdem Çapar'ın yepyeni grubu Nitro (ex-Lucy Fear)'nun ilk demosu "We Sold Our Souls For Punk Metal" çıktı. İlgilenenler için hemen söyleyelim; Nitro tişörtü giymek isteyenler grubun web sitesine bir göz atsınlar.

http://www.nitrotr.com

s_hifty demiş ki:
Antisilince ve Radical Noise hard core dinlemeyen insanları(ki ben bunların çoğunluğu hard core u bilmeyenlerdir bence) bile bu müziğe alıştırmıştır.Pek çok örneği mevcut :)

malesef kanımıza bulaştırıp sonra dagıldılar bizde ortada şaşkın bi halde kaldık m.k. elin gavuru aynı zevki vermiyor ben turkishhardcore istiyorum :)

güray'ı tanıyan,gören varsa,benden selam söylesin lütfen.çok severim kendisini.ayrıca cengiz,mehmet ve başar.sizlere de selam olsun.hatırlarmısınız beni izmit zamanlarından.ali.

h2000 performansı hiç bir zaman hafızalardan silineceğe benzemiyor..

yazık oldu demekten kendimi alamıyorum açıkçası.

bu arada Erdem,Hardcore yada Metal türevleriyle ilgili müzik yapsada aslında çok farklı şeylerde dinliyor..

ilk aklıma gelen the Smiths.. Morrissey tişörtüyle gezmişti tüm gün h2000'de.

çok özledik lafı inanılmaz doğru...New World Order Sucks.Goverment Lies,Let's Consume,Mainscream bunlar gençliğimizin hatırası olarak kalmış güzel tatlı anılardır keşke birlerşseler...Ne buluyorsunuz Malt diye saçma bir grupta?

Geri