Satılık American Special Strat Sss (hss Rosewood Takasli)

'Elektro Gitarlar' forumunda cavalera tarafından 20 Mart 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Fiyat:
    2750
    Takasa:
    açık
    Gitarin ikinci sahibiyim, sahibinden uzerinden satin aldim. Cok az kullanildi. Uzerinde kendi orjinal Texas Special manyetik seti bulunur. Degiseni yok, butun parcalari orjinaldir.. SADECE HSS Rosewood Amerikan strat ile takas konuşulur. x16_279515551f44.jpg

Son düzenleme: 28 Aralık 2016
  2. Merhaba Hazar ben, elimde 2002 model Washburn NX3 Kore malı. Nuno Bettencourt serisi. Zuhal Müzik'ten almıştım. Çift Seymour Duncan Humbucker manyetik ile modifiye ettim Bridge ve Neck kısmını, Bunun haricinde single pushpull özelliği var. Superstrat tarzında her tonu alabilirsin. "Stephen's Extended Cutaway" neck'i olan, 22 perde, inanılmaz ince bir klavyesi olan, buzz feiten sistemli, özel bir floyd rose sistemi olan, Ibanez Prestige serilerine eş değer, gayet kaliteli her türlü müziği yapılabilecek, çok özel bir gitarım var. Aşağıda gönderdiğim linkteki gitarın aynısı... Bu gitarı piyasada bulamazsın çünkü hem fiyatı yüksek hem de sınırlı sayıda üretildi. Tertemiz inan bir çiziği bile yok. Ben daha çok fender HSS maple bir gitar arzu ettiğim için senin gitarla ilgilenebilirim. Bu arada sen de bana kısaca gitarınla ilgili bilgi verebilir misin? Kolay gelsin...

So many guitars, so little talent: Washburn #7 - 'NX3 Nextar' natural

İlgilenirsen bana mesaj gönder olur mu?

Saygılar,
    Hazar Şengül

3. Özelden yazdım hocam.

4. Merhaba,highway one vintage sunburst hss,rosewood klavyeli 2009 amerikan strat ile takas düşünürmüsünüz ?

Bu Sayfayı Paylaş