Transpoze (Alternative) -Ankara

gerçekten güzel konserdi infradark zaten uçtu her n kadar ses sisteminin azizliğine uğrasada züleyha da iidi ellerine sağlık bizi eelendirdiler

gerçekten güzel konserdi infradark zaten uçtu her n kadar ses sisteminin azizliğine uğrasada züleyha da iidi ellerine sağlık bizi eelendirdiler

gelen herkeze teşekkürler analog setupımla sorun yaşadım ve iki dakkada soundu alamadım malesef ve sahnede kendimi duyamadım zıvanadan çıktım resmen :D bütün keyfim kaçtı sahnede :( bi dahaki konserler daha güzel olcak :icelim bu arada bizden dinlemek istediğiniz parçaları bize burdan iletebilirsiniz :D her konserde farklı repartuar var çünkü

zorba_kl demiş ki:

sağolun arkadaşlar bu msjı bizim forumdada görmek isterdim.....transpoze de iyidi baya eğlendik bütün gruplarda güzel bi gündü....transpoze ye başarılar..tekrar aynı sahneyi paylaşmak üzere.....

hiç live dinleyemedim ama grup elemanlarını çok iyi tanıyorum eminim bu gruptada başırılı olmuşlardır. çok çok başarılar diliyorum.inşallah aynı sahneyi paylaşırız bir gün
:)

Yeni olmanıza rağmen birbirnize iyi uyum sağlamışsınız. Kayıtlardaki performanslarınız güzel. İleride daha iyi olacağınız kesin yolunuz açık ola...

Geri