Transpoze (Alternative) -Ankara

Çeşitli nedenlerden dolayı transpoze ile yollarımı ayırmış bulunuyorum. Bundan sonraki müzik hayatlarındada hepsine büyük başarılar diliyorum görüşmek üzere... kolay gelsin

Bunca zamandır verdiği emeklerden dolayı Ermana çok teşekür ediyoruz istediği yere eminiz gelcektir müzik hayatında başarılar diliyoruz cuma günü 20:00 insula bardayız c.tesi 20:00 nedjima bardayız bundan sonra davulda eski davulcumuz Derunla devam edeceğiz görüşmek üzere...

Efendim grupla ilgili son gelişmeleri veriyorum Görkemin ailesiyle yaşadığı öss sorunu nedeniyle programlara ara veriyoruz yaza kadar konser ve beste olarak devam etcez ayrıca Derun Saner ve Benim bulunduğum farklı bir grup kurduk adı
SEN-KOP bu cuma insuladayız c.teside nedjimadayız Transpoze'de dağılma falan yok sadece programlara ara verdik herkese saygılar sevgiler...

yok öle bişey :D hiç sıkma burak :p geri döndüm olm beeeeeeeeeeeeeeee dün çok güzeldi yaw çok özlemişim heee yok ara vermek fln tam gaz devam bugün nedjimadayız son program nedjimada saat 20'de herkesi bekliyoruzzzzzzzzzzzzzzzz...

Görkem tekrar hoşgeldin gruba:) dün gece çok güzeldi teşekkürler:) sahnede şarkı sölerken çok eğlendim ama derun eğlence mi yarıda kesmeseydi daha ii olurdu ya neyse artık;)son hız devammm.:)

bu arada arkadaşlar bundan sonra haftanın sadece 1 günü program yapmaya karar verdik insula programı bitmiştir...bundan sonra her cumartesi nedjima bar saat 20.00 23.30 arası herkes bilio zaten...saner bu hafta antalyaya gidiyor o yüzden bass gitarı bzimle 4 hafta özgür beşikçi çalacak yine eğlenmeye devam herkese saygılar...

çaldığımız en kötü performansdı sanırım herkesten özür dileriz ilk başta sistemde bi hata vardı sonrada bizde:D Özgüre teşekür ediyoruz elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığı için malesef Saner şehirdışında olduğu için stüdyosuz pek uyum yakalayamadık haftaya görüşürüz

Geri