Transpoze (Alternative) -Ankara

arkadaşlar bu gün 20:00-22:30 arası Nedjima dayız girişler ücretsizdir herkezi bekleriz efenim :icelim

Hoş repertuarlı 1 grup solistin çok iyi olduğnu hatırlıorm.
Birde basistin basına aşık olmuştum yahu hala rüyalarıma girer :tap:
Gayet sağlamsınız uzun süredir dinlememiş olsamda gitgide geliştiiniz gözlemlenebilio kolay gelsin hoş gelsiin. <3 :metalhead

seLLisonfire demiş ki:
Hoş repertuarlı 1 grup solistin çok iyi olduğnu hatırlıorm.
Birde basistin basına aşık olmuştum yahu hala rüyalarıma girer :tap:
Gayet sağlamsınız uzun süredir dinlememiş olsamda gitgide geliştiiniz gözlemlenebilio kolay gelsin hoş gelsiin. <3 :metalhead
teşekür ederiz yine bekleriz:D

bizi bu gece yalnız bırakmayıp her türlü desteği veren stüdyo ''a dan z ye '' sonsuz teşekkürler..transpoze olarak yolumuza son hız devam ediyoruz.en iyisi olana kadar da durmayacağız..

öncelikle apo abi ve zeynep ablaya destekledikleri için daha sonra bizi dinlemeye gelen herkes için sonsuz teşekkürler.

dün nejımada üst katta otururken aşağıdan gelen seslere bi kulak verdim ve kendimi aşağıda eğlenirken buldum...çok hoş bi playlistiniz var ilk defa dinlememe rağmen :) oldum...ama biraz heycan vardı sanırım yüzünüzden belliydi...umarım bi dahaki sefere daha iyi olur...başarılar dilerim arkadaşlar...

çok az dinleme fırsatım oldu dün akşam ama dinlediğim kadarıyla seyirci şarkılara eşlık edip şarkı bitiminde bağrıp çağrıp eğleniyodu....seyirciyle biraz daha samimi olursanız daha iyi olur...yolunuz açık olsun bi dahaki sefere bütün programı dinleyip daha sağlıklı bi yorum yaparım başarılar...yolunuz açık olsun(((sölemeden geçemicem bassçının bass gitarına hassta oldum.... :twisted: ))

teşekkürler saolun.dün ilk programımızdı o yüzden biras heyecan biras da çekingenlik vardı bi dahaki sefere daha samimi olucaz zaten.dinlediğiniz için teşekkürler

herşeyden önce apo abiyle zeynep ablaya bizi yanlız bırakmayıp destek verdikleri için çok çok teşekkür ederim :) bi kaç aksaklık oldu parçalarda benden kaynaklı :D ama daha iyisini yapmaya çalışacağız ilk sefer olduğu içn biraz heycan vardı tabiki :D herkezi gine bekleriz :icelim bu aradada benim bassıma hasta olan olana yahuuu :p euheueeuh :kaydim

evet artık her hafta beraberiz..TRaNSpoZE her çarşamba Nedjima'da 20.00-23.00 arası sizlerle..herkesleri bekliyoruz..birbirinden güzel parçalarla karşınızda olacağız.. ;)

11 martta görüşmek üzere.bu arada her çarşamba nedjimadayız 20.00-22.30 arası herkesi bekleris

Geri