Cüneyt Ergun

ben kesinlikle iyi bir çıkış yapıcağını düşünüyorum. sözler gerçekten çok ince hesaplanmış ve yıllarca akıllarda kalıcak bir şarkı ortaya çıkımış. sadece biraz şansa ihtiyacı var.

ben kesinlikle iyi bir çıkış yapıcağını düşünüyorum. sözler gerçekten çok ince hesaplanmış ve yıllarca akıllarda kalıcak bir şarkı ortaya çıkımış. sadece biraz şansa ihtiyacı var.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Kelebek

Ters düşerim görüntülerle
Kalbimde kırılır ışıklar
Bir ilaç gibi ihtiyaç umutlar
Kalmaz bende yokluğun kadar

İçimde yelkovan, beynimde tefrikalar
Sensiz kaybettiğim zamanlar
Ziyan eder beni gözyaşım olur
yaşatmaz bir kelebek kadar

İçimde kaygılar, cevapsız sorgular
Sensiz kaybettiğim anlamlar
Ziyan eder beni katilim olur
Yaşatmaz beni bir kelebek kadar

Her gün erken söner lambalar
Düşlere iltica her gece
Bir kaçak gibi sığındığım uykular
Kalmaz bende yokluğun kadar

Cüneyt Ergün

Bunlar gerçekten çok iyi sözler bravo diyorum. müzikalitende çok iyi çellolar harika olmuş farklı bir tarzın var. diğer şarkılarını dört gözle bekliyorum.

enfes bir dinleti olmuş. biran önce yeni şarkılar dinlemek istiyorum senden. başarıcaksın .

en azından kendi içinde özlelliği olan ,tekdüzenin dışına çıkmayı başarmış müzik yapan insanları desteklemek lazım ... Cüneyt Ergun un yaptığı müzik te sanki hep aynı şarkıyı dinliyomuşuz izlenimi yaratan copy paste lerden farklı bu özelliği hoş

Değerli arkadaşlar Cüneyit ERGÜN'ün çalışmasına göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı hepinize çok teşekkür eder, yeni çalışmaların taze taze fırında olduğu müjdesini vermek isterim. Johannes Hodjo

Geri