Mikro-p (Ankara)

karmancho demiş ki:
burçin kardeşime ve arkadaşlarına başarılar diliyorum.en kısa zamanda dinlemek nasip olur inşallah.kolay gelsin arkadaşlar.

İyi niyetlerin için çok teşekkür ederim kardeşim Semih:) fe-mailden Çisem, endorphineden de soyhan gelince grup tam rayına oturdu diyebilirim... Şimdilik stüdyodan stüdyo, hayırlısı bakalım:)

isim hoşuma gitti. gerçi mikropi diye okuyunca hoşuma gitti :) böylemi okunuyor isminiz bilmiyorum. başarılar dilerim sizlere..

Hocam organizasyonu aldık, bi aksilik çıkmazsa Drednat ve Züleyha ile 9 Mart'ta IF Bardayız. Bir grup daha lazım çıkacak, irtibata geçebilirsek sevinirim...

warped demiş ki:
yuuh yane koskoca burçin we çisem ısmını gorup bole bı msg atmak ayp walla :) yazılanları okuyalm ltfn bıras...

Lan olm ben İrem'in arkadaşı Burçin, kız sandın sanırsam:) Beyler genel anlamda kullanılan bir kelime, alınan olmaz yani;)

gypsypunk msnde konuşalım şu olayı, ekledim..

warped demiş ki:
yuuh yane koskoca burçin we çisem ısmını gorup bole bı msg atmak ayp walla :) yazılanları okuyalm ltfn bıras...

Lan olm ben İrem'in arkadaşı Burçin, kız sandın sanırsam:) Beyler genel anlamda kullanılan bir kelime, alınan olmaz yani;)

gypsypunk msnde konuşalım şu olayı, ekledim..

Arkadaslar herkese Van'dan selam gönderiorum.Grup elemanlarından yalnızca Çisem Ankara da kaldı.Burçin Diyarbakır'da Soyhan ise Artvin de.Herkese selamlar....!!

AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler