SX GG1 CUS BK elektro gitar

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır bana göz kırpan fakat bir türlü cesaret edip almaığım gitar trabzonda olduğum için deneme şansım olmadı ama çok merak ediyorum nasıl bi gitar olduğunu sx in başka bir gitarını denemiştim oldukça başarılı bulmuştum fakat bu gitarı hiç bilmiyorum aranızda bu gitarı deneyim test eden varmı veya kullanan birisi biraz bilgi sahibi olmak istiyorum.

Gövde:Solid Maun üstüne Maple kaplama
Sap:Maun,Thru neck
Tuşe:Rosewood(Gülağacı)
Burgular:Çan şeklinde Diecas

gg1_cus_bk.jpg

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet bende onu yazmayı unutmuşum set-neck diyolar bu gitar için yanlış yazılmış sanırım sitede kullanan kimseyide bulamadım tonları ve klawyesi nasıl acaba.

bu gitarların sapı kalın oluyor. gene de çok rahatsız değil. tonları ise fiyatına göre muhteşem. ben bunu da, gg1 mh modelini de denedim ve ikisi de oldukça iyiydi.

sıfırları 400 lira civarından başlıyor set neck bir sx in
açıkçası ibanezin ltd nin veletler için ürettiği agathis gövdeli gitarlarına o parayı vermektense elin çinlisine vermek daha mantıklı

zaten gitar sözle anlatılmaz
eline aldığında tamam budur olay dediğinde alınır

(rahat edilebiliyosa kalın sap daha mantıklı LP tipi gitarlarda çünkü sustaini etkiler ve tonun tokluğuna katkıda bulunur)

için rahat bir şekilde alabilirsin keşke param olsada bende edinsem bitane...gg1 std hb kullanıyorum onca iyi kaliteli marka diye geçinen gitarım oldu hiçbirinde bundaki rahatlığı ve tonu bulamadım..sx in diğer modellerine kıyasla beklenmedik performans sergiliyor

Ben Sx in gg1 Cla Gt ürününü 2 senedir Kullanıyorum İlk Başta Manyetikleri Fabrikasyondu ama Gerçekten güzel Tonları Vardı Ama Artık Geliştikten Sonra EMG 81 EMG 60 Aktif Manyetik Taktırdım Ve Şimdi Çok memnunum gitarımdan

Geri