Keizer (Endüstriyel Metal)-Ankara

3-4 mart D.D.G Organizasyon Rockfest

Sıralama

3 Mart

1. Scarify
2...... (ismitam belli değil belli olunca hepsi düzeltilcek)
3.Volkan Fatih Yılmaz (Bateri Show)
4.Trashfire
5.İnfradark

4 Mart

1.Anarchrist
2.Keizer
3.Tansiyon 12.8
4.Therockula
5.Mecuba

slm arkadaşlar aynı sahneyi paylaştık iki kere sewdim sizi. ben normalde death metal metalcore dinliyom ama rammstein ı çok sewerim yani. fakat sizin wokalist burağı sahnede rammstein ın wokalistinin yaptıı hareketleri yaparken görünce biraz üzüldüm yani sweat dreams güzel olmuştu başarılar

Valla arkadaş daha yeni tavsiye etti çok sıkı Rammstein çalıyolar 4 martta git diye lan dedim şimdi mi söylenir? O da iptal olmuş gerçi. Artık bir dahaki performansınızı kaçırmayız.

Bir de merak ettim repertuarınızda hangi Rammstein parçaları var acaba. Yoksa klasik olarak yine sadece "Du Hast" mı?

valla biz hiç duhast çalmadık repertuarda genellikle benzin,spiel mit mir,asche zu asche,rammstein,wollt hir das falan oluo bu arada çok saolun yorumlar için bişi daha var tansyonun solistine hastayım o bizi övmüş bu benim için çok büyük bi gurur hehehehe :p :D

ılerıkı repertuarda du hast ı koycaz.klawye bulunmadıı ıcın bazı parcalardakı klawye bolumlerıne gıtarı uydurmaya calısıoruz..ama bu parcayı da cıkarırız bu arada herkese slm

beyler walla ne yalan söliim rammsteini pek sewmem ama sizden dinleeince ii oluo heralde canli performans olayi :D:D BENZİİİİİİİİİİİİİN:D başarilar beyler ii siniz daha ii olucaksiniz...dewam durmak yok ...

beyler gerçekten çok iisiniz. emrenin dediği gibi rammsteini dinlemem ama sizden dinleyince güsel oluo.burağın sahne performansı güsel.diğer elemanlarında öle başarılar diliorum beyler yolunuz açık olsun.sewgiler saygılar!!!!!!!!!!.............

Geri