Unknown Artist (Pop - Rock) - Ankara

Teşekkürler Cem umarım yarın hepberaber eğleniriz. Unutmadan Bu akşam(Salı) 19.00da Unknown Artist Bizizde olacaktır. Giriş Ücretsizdir... Herkesi bekleriz..

Murat abi gelip dinlediğin ve yorumlarını paylaştığın için çok teşekkürler...
Güzel bi konserdi tabiki eksiklerimiz var. Amaçta bunları düzeltmek... Çalışmaya devam...
Perşembe Nedjimada görüşmek üzere...

ne diyebilirimki yani orda olduğum için sanırım Allahın sewgili kullarından biriyim hepinize gerçekten çok teşekkürler hayatımda İŞTE ÇOK EÐLENDİM dediğim nadir gecelerden biriydi...sizi çoğu zaman kameranın küçük ekranından izlemek durumunda kaldım çekim yaptığım için ama olsun emeklerim sizin için abi çok teşekkürler we tebrikler yola dewam UNKNOWN ARTİST hep sizinleyim...UA UA UA UA!!! :D

Dipnot:abi heleki Sibel Turnagöl'ü bianda karşımızda kanlı canlı we rock dinlerken heleki Adilcan'a sarılıp ''O benim kardeşim'' derken görmek gecenin unutulmaz enstantanelerinden biriydi..fazla kalamamasına rağmen gecemizi renklendirdiği için çok teşekkür ede saygılarımızı sunarız :D :D

Yine çok eğlenceli bir akşamdı...

Gelen herkese çok teşekkürler...

Hastalığımdan ötürü sesimi tam anlamıyla kullanamamış olsamda sahne her zaman olduğu gibi çok neşeliydi...

Ayrıca Murat'a tavsiyelerinden ötürü sonsuz teşekkürü borç bilirim, bu tavsiyeler ışığında daha başarılı sahneler çıkaracağımıza inanıorum...

Perşembe akşamı Nedjima' da görüşmek üzere....

Arkadaslar youtube ta videonuzu izlerken yandaki linklere gozuum takildi vee.. snrm yabanci bi grup daa varmis ayni ad altinda! Snrm dikkat etmissinizdir ztn.. Sorun olmaz umrm! Buarada konser eksiklere ragmen guzeldi! Ancak vokaliin Bazi sarkilarda detoneligi soz konusuydu.. ama bunlar dediiniz gibi duzelmicek seyler diil! Amator grup olmaniin amaci budur ztn!! Ayrc Adilcan cidden bundan onceki izlediim Adilcan'i katlamis!Sololar da kaliteli daa guzeldi!Tonlarada biraz daa dikkat ettikten sora disariya gelen sound daa gereklii profesyoneliiğe ulasicaktir bnce!! Yeter bukadar heralde =)!

Haa.. unutmadan! Sercan'a saygilar efenim =)!

Yorumun için teşekkürler Orkun.. Kişisel olarakta düşüncelerin için teşekkürler. Grup olarakta kişisel olarakta hep çalışıyoruz bunun izleyen insanlar tarafından farkedilmesi sevindirici... Ton olarakta elimdeki ekipmandan alabileceğim en iyi verimi almaya çalışıyorum.. Zaman geçtikçe eklemelerle dahada güzelleşeceğine inanıyorum tabi çalma stilide tonu kesinlikle etkiliyor...

Bu akşam 20.30da Nedjimada görüşmek üzere.. :)

Pop-UpBand demiş ki:
Arkadaslar youtube ta videonuzu izlerken yandaki linklere gozuum takildi vee.. snrm yabanci bi grup daa varmis ayni ad altinda! Snrm dikkat etmissinizdir ztn.. Sorun olmaz umrm! Buarada konser eksiklere ragmen guzeldi! Ancak vokaliin Bazi sarkilarda detoneligi soz konusuydu.. ama bunlar dediiniz gibi duzelmicek seyler diil! Amator grup olmaniin amaci budur ztn!! Ayrc Adilcan cidden bundan onceki izlediim Adilcan'i katlamis!Sololar da kaliteli daa guzeldi!Tonlarada biraz daa dikkat ettikten sora disariya gelen sound daa gereklii profesyoneliiğe ulasicaktir bnce!! Yeter bukadar heralde =)!

Haa.. unutmadan! Sercan'a saygilar efenim =)!

Bana ayar gelmiş ahzauza :D

yorumların için saol dostum...
Delicesine hastayken sahneye çıktığımdan zaten tam anlamıyla kullanamıyorum sesimi ondan cidden kulak tırmalayan sesler cıkartmıs olabilrim...

Düzelecek iyileşicem valla :D

Dünkü tesadüfi tanışma faslımızın akabinde bir de buradan bir selam vereyim dedim Adilcan :) myspace'daki kayıtların harika. grubun youtube videolarında ses sıkıntısı var ama belli ki sahne enerjiniz iyi. Yolunuz açık olsun. Nedjima'ya gelmek ve dinlemek istiyorum bir gün sizi. Görüşürüz. :=)

Geç geldi yahu okadar prensiplerimizden taviz verip izlemeye gelecektik fekat olmadı işte..Gelmiş kabul edin artık okadar niyetlendik de..Bakalım belki bir gün gerçekten gelebiliriz..Allah nasib ederse..

Soprano 1 numara.

nedjımada sızı seyretmek en sonunda nasıp oldu kısa bı surede olsa sızlerı sahnede seyretmek guseldı :) basarılarınızın devamını dılerım ınsallah bıdakıne daha uzun bı sure sızı seyretmek nasıp olur maglum ısler yuzden yetısemıyorum :(

her ne kadar gecenin sonu benim için tatsız bitsede gerçekten güzel
olmaya çalıştınız we oldunuz uyuz seyirci kitlesine rağmen. . .gerçi yine bi şekilde unutulmazlar arasına girdi bu sahnede...merak edenlere söliim nasıl olduğunu:

küçük gurbaaa
küçük gurbaaaa
guyruuun neredeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D :D :D :D :D

Geri