Akustik Gitarlar

Arkadaşlar boyle bır baslık gormedım varsa kusura bakmayın bos alan yaptıgım ıcın .Eger yoksa burada kullandıgınız onerdıgınız akustıklerın ısım modellerı vererek tartısabılırız.Boylece akustık gıtar alıcaklarda bu onerılerden yola cıkabılır

hocam bu başlığı açıp çok iyi etmişsin bende ne zamandır arıyordum.mesela ben başlayayım fender dg12 akustik gitar bir ara hayalimdi fakat sonradan fender akustiklerin iyi olmadığını öğrendim acep doğrumudur?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Yorumun ıcın cok saol edaffy .Bılemıcem bana fender ler guzel gelır =) ama kısıye gorede degısebılır dıye dusunuyorum .ama en guzel yorumu fender akustık kullanan arkadarlardan alabılırız .Sahsı fıkrım guzel oldugunu dusunuyorum

edaffy demiş ki:
hocam bu başlığı açıp çok iyi etmişsin bende ne zamandır arıyordum.mesela ben başlayayım fender dg12 akustik gitar bir ara hayalimdi fakat sonradan fender akustiklerin iyi olmadığını öğrendim acep doğrumudur?

Fender Stratacoustic...
Tadından yenmeyen bir Fender akustik gitar ürünüdür...

Ama dolgun tonlar ve jumbo kasaları seviyorsanız, Takamine'den şaşmayın derim...

ama hocam demişti bana iyi değil diye takamine güzel ondan al demişti bende kararsız kaldım zaten ondan sonra les paul aşkı başladı ben :D

12139660uh4.jpg

Bende Laguna marka elektro akustik var gayet memnunum tınısından 0.11 tel kullanıyorum .. Ovation olması , duruşu gayet güzel.. Sahnedede kullanıyorum..

crafterakustiknt8.jpg

İşte benim canavar 7 yıllık akustiğim.Bence Crafter hakikaten alınası bir akustik!!Benim için ayrıca maniviyatıda çok fazla,bunun yanında rahat bir gitar...

Başka marka olarak tabiki Takamina'yı öneririm.Piyasadaki en iyiler arasındadır...

takamine almayı düşünüyorum bende.kullanan var mı? elektro nun yanına yakışır bi tane :) şöyle uzun süre gidcek ortalama bi akustik arıyorum.lütfen kullananlar cvp yazsın bana.ordan burdan duyduklarınızı yazmayın.iyi günler herkese :)

Geri