Northernlights

Shivan_Dragon demiş ki:
DyingSwan demiş ki:
way way wayyyyy ya bu hazımsızlık hastalığı ne kötü bi olaydır yahu :D özellikle de bu ankara semalarında çokça görülen bir durum...mide rahatsızlığı olan shivan mı neydi her ne haltsa bu arkadaşa yazık fazla mide asiti ve gazı var demekki...yurdum metalcilerinde nedense bu hastalık had safhada valla bu ortamlardan da nefret ettirdiniz ya yuh olsun artık. E böyle insanlar zaten kendilerinde gördükleri şeyleri "yalaka ya da başka tanımlamalar" etraflarında da görmeye çalışırlar sanırım bozuk bir psikoloij durum ;)

Saçma salak konuşmaya gerek yok. Hazım mazım ne diyorsun ya aptal mısın? Bir şey oluyor birkaç insan bir araya geliyor müzik topluluğu oluşturuyor sen ve senin gibilerde onları yere göğe sığdıramıyor. NEDEN? kekosunuz işte. Müzik dinlersiniz, anlayamazsınız. Enstrüman hakimiyetiniz falan yoktur.. Sonra ne dediğinizi bilmezsiniz anca İLTİFAAAT İLTİFAAAT "ASLANSIN KAPLANSIN"... Ne abi bu. Akıllanın artık. Etrafta hala "Bilmem kim saniyede çok milyon vurmuş" gibi şeyler diyen ve inanan insanlar var ve ben bunu ne zaman onların suratına vursam ben hazımsız oluyorum. neyi hazmedemiyeceğim Marlboro Lights'ı mı? Saçmalık. Bir kez olsun birşeyi de seviyeli yapın allah aşkına...

Bide ben ankaralı değilim. Ankaralıları da genelde sevmem koçum.

ßursalıların Ne Olduğunu Da Herkes Bilir....

Bronx demiş ki:
Shivan_Dragon demiş ki:
DyingSwan demiş ki:
way way wayyyyy ya bu hazımsızlık hastalığı ne kötü bi olaydır yahu :D özellikle de bu ankara semalarında çokça görülen bir durum...mide rahatsızlığı olan shivan mı neydi her ne haltsa bu arkadaşa yazık fazla mide asiti ve gazı var demekki...yurdum metalcilerinde nedense bu hastalık had safhada valla bu ortamlardan da nefret ettirdiniz ya yuh olsun artık. E böyle insanlar zaten kendilerinde gördükleri şeyleri "yalaka ya da başka tanımlamalar" etraflarında da görmeye çalışırlar sanırım bozuk bir psikoloij durum ;)

Saçma salak konuşmaya gerek yok. Hazım mazım ne diyorsun ya aptal mısın? Bir şey oluyor birkaç insan bir araya geliyor müzik topluluğu oluşturuyor sen ve senin gibilerde onları yere göğe sığdıramıyor. NEDEN? kekosunuz işte. Müzik dinlersiniz, anlayamazsınız. Enstrüman hakimiyetiniz falan yoktur.. Sonra ne dediğinizi bilmezsiniz anca İLTİFAAAT İLTİFAAAT "ASLANSIN KAPLANSIN"... Ne abi bu. Akıllanın artık. Etrafta hala "Bilmem kim saniyede çok milyon vurmuş" gibi şeyler diyen ve inanan insanlar var ve ben bunu ne zaman onların suratına vursam ben hazımsız oluyorum. neyi hazmedemiyeceğim Marlboro Lights'ı mı? Saçmalık. Bir kez olsun birşeyi de seviyeli yapın allah aşkına...

Bide ben ankaralı değilim. Ankaralıları da genelde sevmem koçum.

ßursalıların Ne Olduğunu Da Herkes Bilir....

hmmm hmmm hmmm....bence arkadaşa tepki gösterelim ama bu şekilde değil

Daha yaşımız müsait

Eyyy Tük rock Gençliği... ne zaman öğreneceksin yardımlaşmayı, yapıcı olmayı, Teşviki, takdiri. Ne kadar mutluyuki seyircimiz kötü bir yorum bile yapsa bizi dinlemiş. Bir seyirci bir seyircidir dimi... ? Bu arada Alen'i arı sokmuş. İsteyen arkadaşlara posta marifetiyle "binbir çeşit arı cinsiyeti belirleme yöntemleri" adlı kitabımı gönderebilirim. "DyingSwan" a duyrulur.. 8)

NL ve ARI

Arkadaşlar arı cinsiyeti tespiti Müzik yapmak kadar hassas bir iştir. Öyle aceleye gelmez. Bi kere bunalıma girmemek adına öncelikle arının eşek (!) arısı olmamasına dikkat etmeliyiz. Kraliçe arının tespitinde de, eşek arısına yakın bölgeler seçmeliyiz. Malumunuzdur ki, bir kovanda 8000 - 10000 erkek arı bulunabilir. Eee boşuna kraliçe arı olmamış dimi şimdi. Ne performans be.. Hakkını yemiyelim..

Re: Daha yaşımız müsait

hakimamca demiş ki:
Eyyy Tük rock Gençliği... ne zaman öğreneceksin yardımlaşmayı, yapıcı olmayı, Teşviki, takdiri. Ne kadar mutluyuki seyircimiz kötü bir yorum bile yapsa bizi dinlemiş. Bir seyirci bir seyircidir dimi... ? Bu arada Alen'i arı sokmuş. İsteyen arkadaşlara posta marifetiyle "binbir çeşit arı cinsiyeti belirleme yöntemleri" adlı kitabımı gönderebilirim. "DyingSwan" a duyrulur.. 8)

ehhehee :) :LOL: bekliyorum kitabı
ama kraliçe arı tayini için bi yol buldum, çok makyajlı ve tacı varsa odur işte :p

kraliçe

DyingSwan da "Northern Lights" ın sevimli kraliçesi ama fazla makyajı ve tacı yok.. 8) ... o halde Kraliçe arıyı tespit için farklı bir yöntem kullanmalıyız. Bkz. Binbir çeşti tespit yöntemleri sayfa 67 paragraf 3..

9 Nisan 2005 Progİstanbul Festivali

Evergrey
Northern Lights

10 Nisan 2005 DuRock Bar

Northern Lights
Electrocute
Dirty Black

22 Nisan ITU Rock Fest

.....yoğun bir nisan ayı olacak :)

itü

Yeni melekdeki konserinizi kaçırdığım için çok üzülmüştüm ama itü de doya doya dinledim. Seyricinin haklısı tepkisi ve gurup elemanlarının sahnedeki profesyonel duruşu zaten söyleyecek pek bişey bırakmıyor. Gerçekçi bakacak olursak O gecenin sahneye en çok yakışan gurubuydu northern lights. bazı teknik aksaklıklar olmasına rağmen seyirciye hissettirmeden parçaları kusursuz devam ettirmeleri zaten ne kadar profesyonel olduklarını gösteriyor. Bence Müzik tarzı ve sahne performanslarıyla amatör guruplar sayfasından çok daha iyi yerleri hakediyor bu gurup. Artık albüm bekliyoruz.

Fil Yapım'a "A" kalite organizasyonları için,

DoRock Bar konserini düzenleyen TheRockula.com'a destek ve samimiyetleri için

Yıllar sonra efsane ITU festivallerini tekrar bize kazandıran ITU ekibine

ve tüm bu konserlere katılanlara çok teşekkür ederiz ;)

ps:ITU konseri hayatımda geçirdiğim teknik olarak en sıkıntılı konser olmasına rağmen ortam&seyirci çok iyiydi ve çok keyifli bir konser oldu....ITU farkı diyorum ;)

Geri