B.c. Rich Mockingbird St

Belki de çoğunuzun bildiği gibi Slash'in konserlerde Rocket Queen i felan çaldığı gitar(Daha doğrusu o gitarın replikası). Hiç kullanan var mı nasıl bir gitar? Birde bu gitarı nereden alabilirim

Avatarımdaki gitarı diyorsanız, evet denedim. Muhteşem bir gitardı, cleanden distortionına kadar. Yurtdışında denemiştim, yaklaşık 3200 liraya denk gelen bir fiyatı vardı, almamıştım, nedense gidip zombie serisi başka bir bc rich almıştım. Artık üretimden kalktı diye biliyorum, en azından 2 ay önce uzun bir araştırma sonucu bulamamıştım sıfırını o yüzden bu kanıya vardım. Eğer USA yapımını diyorsanız, belki vardır fakat bilmiyorum takip etmiyorum.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Sıfırı var 600 dolar ila 1000 dolar arası değişiyor ama ikinci eli 300 dolar civarı gitara o kadar lara hem vermek istemem hem de veremem

Aslında yurtdışında bir tanıdığım olsa alırım almayı çok istiyorum ama olmuyor
Ha bir de 3600 demişsiniz ancak ben o fiyata st göremedim sl veya pro olabilir mi sizin baktığınız

Model adını tam olarak hatırlamıyorum fakat, özellikleri original floyd rose, neck thru, emg manyetikleri vardı coil taplı modellerini hatırlamıyorum, abanoz klavye vs. idi. Yanılmıyorsam 1150 ya da 1050 euroydu fiyatı. Ayrıca sl serisi USA üretim diye biliyorum ki fiyatları 15 bin liradan aşağı değildir. Pro serisi olabilir benim denediğim.

doğru sl modeline baktım sadece tek türü varmış o da zaten malum 16000 tl civarında benim baktığım gitar daha doğrusu istediğim gitarda emg yerine bc rich stok manyetikleri vardı

aynen öyle çok teşekkür ederim bulduğun için ama öğrenci adamım bunu almak yerine gidip vintage v100afd alırım illa slash olacaksa

Geri