enderin(Alternatif Rock-Soft Rock)-Balıkesir

Alternatif Soft Rock Grubu enderin/ Balıkesir

Grup üyeleri: Ekin Akın (Bas)
Fırat Külçek (Vokal-Gitar)
Kemal Acun (Gitar)
Mehmet Kurtuluş (Davul)

2006 yılında Balıkesir de kurulan enderin, kendi şarkılarını icra edebilmek amacıyla bir araya gelen bir müzisyen-arkadaş topluluğudur."değişmeyen tek şey değişimdir" ilkesini müziklerinde de görebileceğimiz enderin aynı zaman da"duman", "Bülent Ortaçgil" ,"sigur-ros" , "coldplay" , "radiohead" ve "u2" gibi grupların da birer dinleyicisidir ve dolayısıyla bu gruplardan etkilendikleri su götürmez bir gerçektir. Piyasa diye tabir edilen günümüz müzik tekelinde, kendini bozmadan bir şeyler paylaşabilme umudu, enderini geleceğe bağlayan yegane tavırdır. birkaç ay içerisinde enderin in son değişim inin meyvalarını hep birlikte dinleyebilmek ümidiyle..Teşekkürler...

enderin...

www.herkesdinlesin.com/enderin

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Coca Cola'da bölgemizde 1.liğimiz var.Nss'e katıldık ama olmadı. bu Bizi daha da hareketlendirdi çalışmalarımız dahada arttı hayırlıs bakalım arkadaşlar herkese şimdiden teşekkürler yorumlar için...

osiysf demiş ki:
Coca Cola'da bölgemizde 1.liğimiz var.Nss'e katıldık ama olmadı. bu Bizi daha da hareketlendirdi çalışmalarımız dahada arttı hayırlıs bakalım arkadaşlar herkese şimdiden teşekkürler yorumlar için...
arkadasım eger bu seneki coca cola soundwave yarısmasından bahsediyorsan o yarısmada bölge 1. si siz olmadınız.yanlıs hatırlamıyorsam ki hatırlamıyorum cünkü birinciligi biz aldık 1. olan grup yeni rock-ı dır.bi düzeltme yaparsan seviniriz.yok eger bahsettiginiz yarısma o degilsede kusura bakmayın.basarılar!

• Konu Sahibi Konu Sahibi
dimebag_darrell demiş ki:
osiysf demiş ki:
arkadasım eger bu seneki coca cola soundwave yarısmasından bahsediyorsan o yarısmada bölge 1. si siz olmadınız.yanlıs hatırlamıyorsam ki hatırlamıyorum cünkü birinciligi biz aldık 1. olan grup yeni rock-ı dır.bi düzeltme yaparsan seviniriz.yok eger bahsettiginiz yarısma o degilsede kusura bakmayın.basarılar!
bu sene değil gruptan firatın daha önceki çalısmalarıyla :) bu arada çok güzel yeni çalışmalarla geliyoruz bomba gibi çalışmalarla...

insanın başarısı zaferlerle değil üstesinden geldiği yenilgilerle ölçülü!

vic pressier

yola devam enderin...

parçalarınızı dinledim ve hayran kaldım,son zamanlarda yapılmış en iyi işlerden birine imza atmışsınız.vallahi bravo, ne desem bilemiyorum.müzikle bir şeyler anlatılabileceğini kanıtlamışsınız resmen, grup değil tez konususunuz maşallah:)enderin arkadaşlar, yolunuzda devam edin, blues olsun,funk olsun,jazz olsun piyasa işlerine hiç bulaşmayın, alternatif müzikten asla kopmayın, kalitenin ve özün gerçek adresi olun, soft olun,dokununca içe göçün,falan filan....en derin saygılarımla...

Geri