Les Paul Önerisi

Abi Sabre hiç elimden geçmedi. Hakkında ne desem yalan :)

Hangi signature modelden konuşmaktayız? Onu bilelim de olmadık gitarı gömmeyelim :)
Ya şu benim boyadıklarımdan
Abi Sabre hiç elimden geçmedi. Hakkında ne desem yalan :)

Hangi signature modelden konuşmaktayız? Onu bilelim de olmadık gitarı gömmeyelim :)
Ya şu benim boyadıklarımdan var ya... Düzgün bir gitar bulabilmek için 3 ay E-Bay'da gözlerimi pörtletip Japonya'dan getirttiğim gitar işte...
Çok keyifli maun gövde-akçaağaç sap...Çalımı kolay, versatil...Bir dakika yahu 24. perde dedim de kaç perdeliydi o, aman yanlış olmasın?
2 sıkıntısı var gitarın :
1. Her ince saplı İbanez'de olduğu gibi arada bir sap ayarı istiyor...Çok sıkıcı...
2. Zayıf insanlar-övdeli olduğu için-bacaklarını kesip uyuşturduğunu söylüyorlar...Ben zayıf değilim, böyle bir deneyimim yok...:D

Ya şu benim boyadıklarımdan

Ya şu benim boyadıklarımdan var ya... Düzgün bir gitar bulabilmek için 3 ay E-Bay'da gözlerimi pörtletip Japonya'dan getirttiğim gitar işte...
Çok keyifli maun gövde-akçaağaç sap...Çalımı kolay, versatil...Bir dakika yahu 24. perde dedim de kaç perdeliydi o, aman yanlış olmasın?
2 sıkıntısı var gitarın :
1. Her ince saplı İbanez'de olduğu gibi arada bir sap ayarı istiyor...Çok sıkıcı...
2. Zayıf insanlar-övdeli olduğu için-bacaklarını kesip uyuşturduğunu söylüyorlar...Ben zayıf değilim, böyle bir deneyimim yok...:D

Yine de Ibanez bana çok uzak bir gitar. Onun yorumunu ancak @OsmanBurak @devastator gibi Ibanez guruları yapar :)

Kimse benim epiyi önermemiş. O zaman ben de önermeyeyim bari.

Yine de Ibanez bana çok uzak bir gitar. Onun yorumunu ancak @OsmanBurak @devastator gibi Ibanez guruları yapar :)
O @uvidinli tarafından boyanan gitar 22 perde ve s540 modeli. Lo-pro Edge köprülüdür ve cidden nefis bir gitardır. Onların bir de USA Custom Shop olanları vardır ki onlar da leziz alerlerdir.

Kimse benim epiyi önermemiş. O zaman ben de önermeyeyim bari.

O @uvidinli tarafından boyanan gitar 22 perde ve s540 modeli. Lo-pro Edge köprülüdür ve cidden nefis bir gitardır. Onların bir de USA Custom Shop olanları vardır ki onlar da leziz alerlerdir.
Bir hafta önce Stage'den geri almıştım...Telleri fazla yüksekti, sapı gövdeden ayırıp 1 ade kaplama koydum, sap ayarı yaptım, köprüyü ayarladım ve süper oldu...Siz burada konuşurken aşağıda çalıyordum...Çok zarif gitardır kendileri Selçuk kardeşimin dediği gibi...

Arkadaş tamam Dolar çok yükseldi biz de sıfır gitar almak salaklık diyoruz fakat bu sertlik ne böyle? Ring mi burası? Hakan belki yanılmış olabilir, zevkleri de örtüşmüyor olabilir sizinle fakat iki Gibson'unuz olunca böyle konuşma hakkı doğmuyor. Biz ne adamlar gördük Suhr'u, Audi'si vardı da bir gram anlamıyordu bir şeyden.

Bak güzel kardeşim yıllardır bu foruma yazarım, sertlik yumuşaklık ya da gibsonu olup olmama durumu değil mevzu. Yani audi si var gibsonu var gibisinden birşeyler demişsin. Canın isterse anlayıp anlamadığımı bu işlerden sana bir kaç kayır göndereyim ver adres, bir kaç da video o zaman konuşursun, 32 yaşındayım 10 yaşında gitarı elime aldım, yani birilerine birşeyler ispat etme edalarındaki yıllarımı çok çok eskilerde bıraktım sataşmayınız lütfen... Kaldı ki seviyesiz şekilde sıfır gitar alan adamların davranışını "salaklık" olarak nitelemişsin...Yaşının gençliğine binayen yazılarındaki sataşmayı cahilliğine bağlıyorum. " Salaklık" diye bir kısım sıfır gitar alan insanları aşağılayanların benim yazılarımda en ufak bir hakaret ya da sataşma olmamasına rağmen beni "sertlikle" suçlaması da değişik bir ironi olsa gerek.

@hakan01 kardeşim de yanılabilir ya da ben de yanılabilirim kanun koyucu eğiliz sonuç olarak, fikriyatımız farklı olabilir, saygı duyarım. Kalite ya da tonalite kişiden kişiye değişen şeyler bana göre söylediklerimin arkasındayım o da arkasındadır sana ne oluyor? @HmzGkgz

Yani forumun tadı kaçtı diye eskiler söylüyordu ben de bir ihtimal bakıyordum. Lakin bebe şebeyle aynı çuvala mı gireceğiz bu yaştan sonra...

Bir defa karşı görüş belirtmek değildir saygısızlık ya da senin tavsiyene uysun şunu alsın diyerek nükte yapmak değildir. Saygısızlık olan, hakaret etmektir.

Geri