Üçnoktabir

24004582kq3.jpg

üçnoktabir 2002 yilinda kuruldu. Her pazartesi Beyoglu-Mojo'da calan grup simdiye kadar Bursa, Eskisehir ve Izmit'te, aralarinda Bogazici, Koc, Istanbul, Sabanci ve Isik'in da oldugu universitelerde, Istanbul'daki belli basli pek cok barda konserler verdi; 2004 yilinda ise Pink'in ongrubu olarak sahne aldi. Album kayitlarini surduren üçnoktabir, yönetmenligini Serdar Akar'in, muziklerini ise Selim Demirdelen'in yaptigi Barda adli filmdeki bazi parcalari duzenledi ve filmde bir sahnede caldi. Barda 2 Subat'ta gösterime girdi.

Spitney Beers,2002 yılında beş kişilik bir ekiple kuruldu.Barış Ertunç,Cenk Turanlı ve Mehmet Demirdelen grubun ilk kadrosundan bugüne kalan isimler.Grubun kuruluşundan kısa bir süre sonra solist değişti ve yerine Melis Danişmend geldi.Bu arada diğer gitarist de gruptan ayrıldı.Böylece bugünkü kadro meydana geldi.
Grup,albüm yapma kararı alınca isimlerini üçnoktabir olarak değiştirdi.

Melis Danişmend(vokal)
Barış Ertunç(gitar)
Cenk Turanlı(bass)
Mehmet Demirdelen(davul)

Detaylı Bilgi İçin...

www.ucnoktabir.biz

Selamlar , soundtrack şarkınızı 3-5 kere tv de yakaladım , oldukça başarılı buldum.Albumunuz var sanıyordum ama henüz yokmuş , amatör grup forumunda görünce şaşırdım.

Albüm için kolay gelsin...

azönce makinada izledim, besteyi çok beğendim ama tonlara ve gelen seslere net bişey söyleyemicem, yayından dolayı yanılabilirim çünkü.. ama mehmet ve cenk'i özellikle iyi buldum diyebilirim.. dediğim gibi başka platformlarda dinleme şansı bulduğumda daha bi netleşicektir grup hakkındaki düşüncelerim ;) üç nokta bir'i tebrik ederim ve başarılarının devamını dilerim; sempatik bi grup..

Bence iyi değillerdi...
Şarkı çok güzeldi yanlız ciddi bi soundcheck sorunu vardı.. batuemreye katılıyorum performanslarından çok daha yukardalar ama gösteremediler gibi geldi bana

arkadaşlara başarılar...

canlıyayında çalmak gerçekten çok zor olduğunu düşünüyorum çalan müzisyenlerin tuşelerini en iyi ayarlamaları gereken yerde tv olmalı tabi bunun yanında çok sıkı bi soundcheck lazım canlı yayında çaldığınızı düşünürsek bi nevi heyecanda girecektir işin içine... başarılar...

ben başta hiç begenmedim ama şarkı sözlerini duyunca başarılı olur bu grup dedim ki olmuşlar olmasalar makina da işleri ne dimi. mümkünse o şarkının sözlerini istiyorum ama nerden

daha önce spitney beers'di galiiba grubun ismi gazetede felan okumustum hürriyetti galiba o nedenle grubu cok önceden ben biliyodum ama isim degişmeseydi bence cok hoş bi isimdi

şarkı cok başarılı makinada bende izledim bi garipti ama sarkının kaydı cok daha güzel bii de kayıtta 2 gitarlı bi şarkı sahnede tek gitar olunca eksik geliyo kulaga biraz tabii

nsl yaaa!tvde klipleri dönen ve makinada çıkan bu grup nsl olur da amatör gruplarda yer alır.buarada spitney beers grubunun geçen sene İzmit'e geldiğini hatırlıyorum.sizler onlar mısınız yaw???

Geri