Üçnoktabir

şarkı güsel.bis de cover parçalar arasında çalıorus.ama bence teq gitar yerine çift kullanın dha süpper oluo..denediq gördüq:D

spitney beers adı altında 2004 yılıda mojoda izlemiştim hatta yavuz çetin için düzenlenmiş bi geceydi yanlış hatırlamıyosam,,izmirden kalkıp gidip de dinlediime en memnun olduğum gruptu,ismide cok hoşuma gitmişti:D
tv de klipde görünce ben nerden hatırlıom bu grubu nerden hatırlıom derken burda fotolardan tanıdım ilginç bi rastlaşma oldu:D...calışmalarınızda başarılar

Melis ile bir röportajda tanışmıştım ve gerçekten çok güzel geçmişti o günkü sohbetimiz :) çok güzel bir şarkıyla ilk kez sesini de duyunca çok mutlu oldum, keşke Ankara'ya daha sık gelseniz de ben de askerden gelince izlesem doya doya,

sevgiler, selamlar :)

barış ertunç antisilence ın gitaristi diilmiydi????????? o şahane grubun neden dağıldığını hiç anlamadım zaten. neyse yeni projelerde görmek güzel. kolay gelsin 3nokta 1

Sabaha Karşı Parça Listesi :

1- Değişmem 2- Ölmeden Ünlü Olsam

3- Film 4- Bahçe

5- Dediler ki 6- İki Mutsuz

7- Öbür Gün 8- Hırsız 9- Tünel 10 - HKB

''Dediler Ki'' Hariç Tüm Şarkılar

Söz : Melis Danışmend

Müzik : ÜçNoktaBir

Dediler Ki

Söz & Müzik : Selim Demirdelen

YAKINDA TÜM MÜZİK MARKETLERDE....

bir amatör grup! için çok güzel ilerliyor üçnoktabir. sağlam adımlarla, önce ost ve klip, sonra bir single daha ve klip (bu arada bugün ofiste dinledim ama pek dikkat edemesemde kulağıma girdi) ve albüm. bu arada konserler filan iyiymiş duyduğum kadarıyla.

türk gruplara destek kampanyam kapsamında albümünüzü alacağıma söz veririm :) mp3 downloadcularını da eshefle kınıyorum buradan. arkadaşlar sizlerde (3nokta1'de demiyorum, bunu okuyan diğer müzisyenlere...) albüm alın, destek olun, bu amatör grup forumundan bir gün sizlerde çıkacaksınız ve albümünüz raflarda olacak. üzülmeyin, üzmeyin...

sevgiler, saygılar...

freefreshfish demiş ki:
bir amatör grup! için çok güzel ilerliyor üçnoktabir. sağlam adımlarla, önce ost ve klip, sonra bir single daha ve klip (bu arada bugün ofiste dinledim ama pek dikkat edemesemde kulağıma girdi) ve albüm. bu arada konserler filan iyiymiş duyduğum kadarıyla.

türk gruplara destek kampanyam kapsamında albümünüzü alacağıma söz veririm :) mp3 downloadcularını da eshefle kınıyorum buradan. arkadaşlar sizlerde (3nokta1'de demiyorum, bunu okuyan diğer müzisyenlere...) albüm alın, destek olun, bu amatör grup forumundan bir gün sizlerde çıkacaksınız ve albümünüz raflarda olacak. üzülmeyin, üzmeyin...

sevgiler, saygılar...
Aynen katılmakla beraber...Daha fazla söze gerek yok sanırım...
Ayrıca tebrik ederim... :)

Merhabalar, Turkrock bölümüne hoşgeldiniz, albüm de hayırlı olsun. :)

En kısa zamanda albümü dinleyeceğim, Dediler ki'nin tadı hala buralarda.

oncelıkle yenı albumunuz hayırlı olsun...

30 mayıs Babylonda

4 haziran Mojo - Albüm tanitim partisi var...
herkeze ıyı eglenceler...ıstanbul dısı konserler olursa sevınırız...

girisju8.jpg

KORSANA HAYIR

Geri