Üçnoktabir

aslında üçnoktabir'i çok sabırsızlıkla bekliyordum..ama beklediğim etkiyi yapmadı bende grup ama türkrock için önemli bir grup olacaklarını düşünüyorum ilerde..

bronxsezonpartyxx9.jpg

Film parçasının özel bir yeri var..

Rock müziğin gülen yüzünü göstermişler, beğendim..

müzikle mizah birleşince ortaya güzel şeyler çıkıyo..

filmimin sonu bir hüsran
terketti beni esas oğlan
birbirimize kavuştuk derken yardımcı kadın oyuncu nerden çıktı, nerden?
yarım kalan birşeyler var
bu işte bir yanlışlık var
sette kaldı bütün mutlu anılar
son sahnede o ikisi
repliğim ağlama sesi
bu rol bana göre miydi?
bu film benim filmim
burda esas kız benim
senaryoda bile yokken
bu süslü şıllık da kim?

Üçnoktabir
tarih : 29 Eylül Cumartesi, 21:30
mekan : Bronx
bilet fiyatları 12,50 YTL
ön bilgi - Organizasyon şirketi etkinlik için uygun olmadığını tespit ettiği kişileri, bilet ücretini iade etmek şartı ile etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
- Kapı açılış saati 21:30'dur.
etkinlik hakkında bilgi Üçnoktabir @ Bronx

2002 yılından bu yana kendi şarkıları ve başarılı cover'ları ile dikkatleri çeken üçnoktabir, İstanbul'da sayısız barda ve üniversitede sahneye çıktı, Türkiye'nin belli başlı şehirlerinde konserler verdi, 2004 yılında ise Pink'in öngrubu olarak sahne aldı.

Grup, ilk albümlerinin kayıtları esnasında yönetmenliğini Serdar Akar'ın yaptığı Barda adlı filmin bir sahnesinde "Dediler ki" adlı parçayı yorumladı. Filmin soundtrack albümünde yer alan ve Selim Demirdelen'e ait olan bu parça sayesinde üçnoktabir'in dinleyici kitlesi hızla genişledi. Bu ivmeyle çalışmalarını hızlandıran grup Sabaha Karşı adlı ilk albümünü mayıs sonunda id etiketiyle yayınladı.

İlk klip grubun aynı zamanda prodüktörlüğünü üstlenen Selim Demirdelen tarafından "Değişmem" adlı şarkıya çekildi. İkinci klip ise enerjik sound'u ve alaycı/iğneleyici şarkı sözleriyle dikkat çeken "Ölmeden Ünlü Olsam"a geldi. üçnoktabir, sert ve güçlü bir altyapıyı, yumuşak görünen sert üsluplu bir vokalle birleştiriyor.

Melis Danişmend: Vokal
Barış Ertunç: Gitar
Cenk Turanlı: Bas gitar
Mehmet Demirdelen: Davul

http://www.biletix.com/webbiletix/wtsEvent.do?eventCode=HBR24

TV FEST
22 Eylül Cumartesi 15:30'da
Üçnoktabir grubunun solisti Melis Danişmend’in sunduğu “Tv Fest” isimli müzik ve gençlik programı Kanal 1 ekranlarında…

Her hafta ünlü bir grubun canlı performansıyla konser havasında geçen program, müzik dünyasına yeni adım atan grupları da ağırlıyor. Program, müzik tarihine damgasını vurmuş müzisyenlerin eski kliplerinin gösterileceği “Naftalin” bölümü, “Sokak Modası”, “Top 10” listesi , ”Rapçi Atışması”, Rolling Stone Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Tez ve Alper Bahçekapılı’nın seçtiği “haftanın albümü” , “Ajanda” ve sürpriz bölümlerle Türkiye’nin 1 numaralı kanalı Kanal 1 ekranlarında…

Kaynak: http://www.kanal1.com.tr/prog,tv_fiesta,30654.html

Üçnoktabir
tarih : 17 Kasım Cumartesi, 22:00

bilet fiyatları 15,00 YTL

ön bilgi
- Organizasyon şirketi etkinlik için uygun olmadığını tespit ettiği kişileri, bilet ücretini iade etmek şartı ile etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
- Kapı açılış saati 21:30'dur.

Kaynak: http://www.biletix.com/webbiletix/wtsEvent.do?eventCode=HBR24

Üçnoktabir
tarih : 30 Kasım Cuma, 23:00
mekan : The Pub City Hall

bilet fiyatları 15,00 YTL

ön bilgi
- 18 yaş sınırı vardır.
- Organizasyon şirketi etkinlik için uygun olmadığını tespit ettiği kişileri, bilet ücretini iade etmek şartı ile etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.

Kaynak: http://www.biletix.com/webbiletix/wtsEvent.do?eventCode=HNW02

her geçen gün Türk rock müziğinde kalitreli müzik yapan grup-kişi sayısı artıyor.Bu kaliteli müzik yapanlardan biri de üçnoktabir.İlk barda filmini izlerken "aa bu müzik süper bunu bulmalıyım" demiştim.Gerçekten güzel bi grup.Dinlenesi bi grup :)
acaba bizim grupla bi düet yaparlar mı :)

Üçnoktabir
tarih : 29.12.2007 22:00
bilet fiyatları15,00 YTL
ön bilgi- Organizasyon şirketi etkinlik için uygun olmadığını tespit ettiği kişileri, bilet ücretini iade etmek şartı ile etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
- Kapı açılış saati 22:00'dır.

*bir terslik olmazsa, mekandayım...

Geri