Crossfire

Crossfire hakkında yeterince sey var , 3 - 5 mesaj oncesine bakarsan konser haberi verilmiş, rock market konusuna gelincede bu ,insanların duyarlı oldugunu gosterir , fazla uzun surmus olabilir haklısın ama bunun altında sence nası bi sebep olabilir . Crossfire ' ın post kasmaya ihtiyacı varmı sence ?

Var.
Ama sorun bu değil. Uzatmaya gerek yok. İkisi benim arkadaşım zaten. Konu değişmesin boşyere diye hatırlatma yaptım. Başka yerlere çekersen zaten cevap vermem.

Valla aslına bakarsanız CROSSFIRE konusu post bakımından türdeşlerinin çok gerisinde.
Birkaç örnek vermek gerekirse COMMA 2670 okumaya 121 mesaj (ort. 22,06), CENOTAPH 1860 okumaya 80 mesaj (ort. 23,25), KARAKEDİ 6645 okumaya 445 mesaj (ort. 14,93), SELF TORTURE 4420 okumaya 238 mesaj (ort. 18,57), CATAFALQUE 1920 okumaya 92 mesaj (ort. 21,09)...

CROSSFIRE için bu rakam ilginçtir ki 26052 okumaya karşın 802 mesaj (ort. 34,48 )

Yani ortalama bir mesaja 10 küsür ya da 20 küsür okuma düşerken diğer metal gruplarında, Crossfire da bu rakam 1 mesaja yaklaşık 34 okuma. Yani okuyanı çok, popüler bir konu başlığı olsa da yazanı çok daha az. Bu anlamda az yazanı olan bir konu olduğu söylenebilir ama Türkçe söz kaygısı ya da metalden taviz durumu olmayan bir grubun da bu kadar popüler okuma rakamına sahip olması fan kulübün BORU olmadığını, insanların bu grubu takip ettiğini, sevdiğini ya da sevmediğini gösteriyor. Ama neticede ilgi çeken bir şey yaptıkları kesin...

ROCK MARKET konusuna gelirsek, Can Beşli ve Rock rumuzlu Crossfire elemanları haklı bir tepki göstermişler bu efsanevi programın yayından kaldırılmış olması ile ilgili.
Tabii grubun örgütlü bir fan oluşumu olduğu ve gerektiğinde kamuoyu yaratabilme potansiyeline sahip olduğu da düşünülürse, tepkilerini dile getirerek halen haberi olmayanları ya da tepkisizliğini sürdürenleri protestoya davet edebilirler. Çok da iyi yaparlar.

Ayrıca ROCK MARKET yayın hayatını da CROSSFIRE - Nightwolf parçasının 2003 yılı RSF 6 canlı performans görüntüleri ile bitirmiştir ki bu da Crossfire için buruk bir gurur olsa gerek...

Yeterli miydi açıklama...
Yoksa grupla ilgili başka bir alıp verememe mi söz konusu... (eğer bu varsa özelden ya da Nightwolves forumdan gruba da ulaşman mümkün)

Rebel_Werewolf demiş ki:
Yeterli miydi açıklama...

Gayet yeterli merak etme... :idea:

Sevgili "Atalay",
Mesajını, diğer mesajlarımızı okumamış olabileceğin, Crossfire'ın Rock Market'te performans göstermiş olduğundan dolayı kaldırılmasına kızdığını bilemeyeceğin ve "Crossfire'ın fanlarının da yeri geldiği zaman grup elemanlarından da duyarlı olabileceğini ve protesto edilmesi gereken şeyi protesto etmekten çekinmeyeceği" gerekçelerinden haberdar olmayarak attığını varsayıyorum.
Burada yazılan şeyler Crossfire'la ilgili olmasa bile rock müzikle ilgilidir. Sadece Crossfire'ın parça yapısı, konser haberleri, albüm kritiği gibi konular tartışılmıyor "Crossfire" başlığı altında.
Kaldı ki burada geyik yapmayı seven arkadaşların çoğu da zaten Nightwolves Forum üyesi ve orada hiçbir sınırlama olmadan geyiği tavana vurduruyorlar.

Sonuç: Konuşulan şey Crossfire'la ilgilidir, rock müzikle ilgilidir, çocukluğumuzun hayalleri ve değerleri ile ilgilidir.

Gereksiz muhabbet ortamlarında yönetici arkadaşlar müdahale edecektir.

Önceki sayfada yer alan mesajımda elimizden geldiğince grültü yapmamız gerektiğini söylemiştim.
Sonuca herhangi bir etkisi olmayacaktır tabii ki, bu şüphesiz.
Biz, bize yakışanı yapalım da sonucun değişmemsi ilgililerin vurdumduymazlığı - umursamazlığı olsun.

Rock Market yerine ne yazık ki bir zamanlar bu programın sunucularından biri olmuş olan Ebru Yıldırım tarafından hazırlanıp sunulacak Çıngırock adlı bir program yayına giriyorMUŞ. Zerre kadar umurumda değil açıkçası, ben Rock Market kültürünü geri istiyorum. Popüler kaygılar ve cehalet ile hazırlanacak bir modern rock programını değil.

ya crossfire'i en başından beridir dinliyorum.. hata demo hazırlanırken raven dan çıkmazdım gibi bi şey, ayrıca bazen raven da çalıştığımız için çok sık görürdüm elemanları.. bence kaya abi grubun en iyisi.. bülent'te oldukça iyi ama.. nightwolf a üye olmuştuk biz iki arkadaş fakat keklendik gibi bi şey oldu.. waad edilen hiç birşeyi alamdık ücretleri ödememize rağmen.. deniz ve çağlar'la defalarca iletişime geçtik ama bi sonuç vermedi.. bu nedenle biraz kıl oldum ama yinede crossfire oldukça iddialı bi grup bence..

Bu keklenme olayı kesinlikle imkansız bir durum muhtemelen bi yanlıslık vs.. baska bisi olmustur .. Bana ozel mesajdan alamadıgın seyleri yazarsan yardımcı olayım hemen .. Hatta ozel mesajda telefonunuda bırakırsan iletisime geceriz. Ama lutfen keklenme vs.. gibi seyleri bu topic altında kullanmayalım , cunku böyle birsey soz konusu olamaz yani imkansız :!:
Iletisime gecelim , paranıda geri verelim , hediyelerinide al ama bu tarz bisi dusunme lutfen ;)

nevermore demiş ki:
Bu keklenme olayı kesinlikle imkansız bir durum muhtemelen bi yanlıslık vs.. baska bisi olmustur .. Bana ozel mesajdan alamadıgın seyleri yazarsan yardımcı olayım hemen .. Hatta ozel mesajda telefonunuda bırakırsan iletisime geceriz. Ama lutfen keklenme vs.. gibi seyleri bu topic altında kullanmayalım , cunku böyle birsey soz konusu olamaz yani imkansız :!:
Iletisime gecelim , paranıda geri verelim , hediyelerinide al ama bu tarz bisi dusunme lutfen ;)

Pis Salatalık Serkan küçük liseli kızların da hayalleriyle oynayıp emellerine alet ediyormuşsun diye duydum... Bir daha insanları pis emellerine alet etme lütfen...

coldblack demiş ki:
ya crossfire'i en başından beridir dinliyorum.. hata demo hazırlanırken raven dan çıkmazdım gibi bi şey, ayrıca bazen raven da çalıştığımız için çok sık görürdüm elemanları.. bence kaya abi grubun en iyisi.. bülent'te oldukça iyi ama.. nightwolf a üye olmuştuk biz iki arkadaş fakat keklendik gibi bi şey oldu.. waad edilen hiç birşeyi alamdık ücretleri ödememize rağmen.. deniz ve çağlar'la defalarca iletişime geçtik ama bi sonuç vermedi.. bu nedenle biraz kıl oldum ama yinede crossfire oldukça iddialı bi grup bence..

İsmi geçen MEVCUT NIGHTWOLVES YÖNETİMİ konu ile ilgili gerekli açıklamayı sana BİREYSEL olarak yapacaklardır.

NIGHTWOLVES Türk metal piyasası içerisindeki en aktif ve en örgütlü FAN oluşumudur.
NIGHTWOLVES'da kekleme, kazıklama gibi şeylerin yaşanması söz konusu olamaz.

Mesajını talihsiz olarak niteliyoruz. Sana hak ettiğin yanıtı Rebel Werewolf (Deniz) verecek.

Adım geçtiği için ben bireysel yanıt vereyim.
Şimdi arkadaşın biraz anlamsız bir çıkışı olmuş. NIGHTWOLVES gibi örgütlü bir oluşumun kimseyi "keklemesi, kazıklaması" gibi bir şey söz konusu dahi olamaz. Bunu talihsiz olarak nitelemek ile yetinemeyeceğim ne yazık ki çünkü adım da geçiyor bu olayın içerisinde. Buna izin vermem şahsen :LOL:

Arkadaşım, (ki sanıyorum sen Yusuf'sun) keşke bu cümleleri arayıp armağanlarının akıbetini sorduğunda sarfetseydin.
Bak sana bir kaç şey sayayım; NIGHTWOLVES tüm afişleri ve etkinlikler öncesi üyelerine attığı cep mesajları ile internet sitesinin adresini de veriyor. Bu sitede bir de forumumuz mevcut ve bu forumdan sana bir alıntı resim koyuyorum. Forumumuz herkese açık olsa da yalnız üyelerimize özel kimi bölümler var. O bölümlere giremeyenler de görsün diye üşenmedim bu sayfayı resim haline getirdim, buraya da koyuyorum...

forum8zx.jpg

Konu başlığı "ÜYELİK ARMAÐANLARI (dağıtımda yaşanan sorunlar)". Keşke önce bizim foruma baksaydın da, gidip bu düşüncelerini burada yazmak yerine oraya aktarsaydın. Bak senin için bir de konu başlığı yapmışız halbuki...

İkincisi Crossfire demo kayıtları sırasında Raven daha açılmamıştı :LOL: Demo kayıtlarının büyük bölümü Zoo Sound'da alındı. Biraz sallama olmuş.
Ama benim bahsedeceğim şey bu değildi :LOL: Araya not olarak koyayım dedim.

Şimdi üyelik kayıtlarına baktım, Nisan 2005'te üye olmuşsunuz. Yukarıdaki forum konusu da zaten bu tarz bir sorun yaşanacağı bilindiği için Mayıs ayında açılmış.
CROSSFIRE grubunun sahne aldığı son iki Ankara konserinde (8 Mayıs ve 25 Haziran) seni görebilseydik bu üyelik armağanları konusundan da bahsederdik elbet ama ne yazık ki sen yoktun.
NIGHTWOLVES oradaydı...

Ayrıca yönetimden şikayetçi olanlar için bu ayın altısında, bu forumun bu konu başlığının 39. sayfasında aşağıdaki mesaj yayınlanmış.
Keşke şikayetlerini çözüme aktif olarak katılarak dile getirsen...

Nightwolves demiş ki:
banner.jpg

FAN KULUP ADINA DUYURU:
NIGHTWOLVES'da yönetim değişikliği...

Fan Kulüp oluşumu için yola çıkarken hep yoğun katılımlı ve demokratik bir şekilde çalışmayı düşündük. Her zaman kalabalık bir yönetim oluşturma çabası içine girdik.
İşin aslı çoğu zaman belli bir "yönetim" ünvanı da kullanmadan, dağrudan üyeler olarak hareket ettik. Üyeler arası hiyerarşi yaratmadan ve ünvanlara yer vermeden çalıştık.

Şimdi kuruluşumuzun 2. yılı yaklaşırken iki yıldır görev yapan yönetimi değerlendiriyoruz.
Ve Ekim 2005'ten itibaren ikinci bir iki yıl için aktif olarak görev almak isteyen arkadaşların katılımlarını bekliyoruz.

Aktif görevler arasında neler olduğu, ne tür sorumluluk ya da fedakarlıklar gerektirdiği bu arkadaşlar ile yüz yüze yapacağımız bir toplantı ile açıklanabilir.
Fakat burada da soru yanıt yolu ile pek çok konuya açıklık getirebiliriz.

Aktif olarak yönetim görevi almak isteyen Nightwolf üyelerinin 15 Eylül'e kadar Nightwolves forumdaki ilgili konu başlığı aracılığı ile ( http://crossfirenet.com/forum/viewtopic.php?t=214 ) ya da [email protected] adresi ile bizlere ulaşması gerekiyor.
Konu ile ilgili 0505 340 2647 numaralı telefondan deerrudolf'a da ulaşabilirsiniz. (lütfen arayın, ne yazık ki çağrı bırakmalar dikkate alınmayacaktır)

Söz konusu olan bir görevi bırakma değildir, demokratik olmaya ve istekli arkadaşlara fırsat yaratmaya çalışıyoruz.
Yeni arkadaşlarla birlikte eski yönetimin devam etmesi ya da yönetimin hiç değişmemesi de söz konusu olabilir.

15 Eylül'e kadar iletişime geçen üyeler ile bu tarihten sonra yapılacak bir toplantı ile yeni yönetim şekillendirilecek. Şimdiden hayırlı olsun diyelim.

CROSSFIRE RULES !!!
NIGHTWOLVES EXECUTES !!!

banner.jpg

Benim de adım "kekleyen" olarak geçtiği için ben de ufak bir şey eklemek istiyorum.

Öncelikle tüm bu sözleri telefon ya da özel mesaj aracılığı ile birebir bize söylemeyip de forum ortamlarında dile getirmene çok üzüldüm. Telefondan hakaret etsen bu kadar üzülmezdim açıkçası.

NIGHTWOLVES'un kendine ait bir sitesi ve forumu var yukarıda da belirtildiği üzere. Bütün duyurularımızı da kendi forumumuzda yapıyoruz zaten.
Keşke sen de NIGHTWOLVES forumuna baksaydın da şikayetlerini, önerilerini, keklendiğin iddialarını orada söyleseydin. Umarım bundan sonra öyle olur.

Özbilgin Brothers Inc. yine işbaşında.
Kullanıcılara tavsiyem, pek uğraşmayın bunlarla, hafif psikopattır kendileri :) Ama kimsenin hakkını yememişlerdir bugüne kadar. Yiğidi öldür, hakkını üfleyerek ye :O Ne demekse?

junkcan demiş ki:
nevermore demiş ki:

Pis Salatalık Serkan küçük liseli kızların da hayalleriyle oynayıp emellerine alet ediyormuşsun diye duydum... Bir daha insanları pis emellerine alet etme lütfen...

Bu topic altında geyik cevirmeyelim can lutfen :!: ;)

Geri