Crossfire

Ne diyebilirim bilmiyorum...
Bu grup için iyi kötü emek sarfettiğimi düşünüyorum, tam üç yıldır. Bu adamlarla birlikte oradan oraya seyahat etmek ve aracın koltuklarına sığamamak, tv çekimlerinde makyaj odasında geyikler yapmak, konserlerde birbirimize bakıp kimi zaman "Allaaaahhh beee" diye eğlenmek, kimi zamansa "ulan ne işimiz var lan burada" demek ve bunu sadece gözlerimizi kullanarak başarmak,
birimiz bir cümleye başladığında diğerinin cümlenin sonunu getirmesi ve buna birlikte gülmemiz, Almanya'da yemek diye verilen bir dilim pizzamı bu iki dünya güzeli insan ile paylaşıp aç kalmak, ilk Crossfire konserini 1
Nisan 2000 günü Can ile izleyici olarak takip etmek (ki bu adam benim lise arkadaşımdır, hoş o zaman samimi değildik), yıllar sonra o Can sahnede terlerken ona ışıkçılık - crewlik - hamallık - menajerlik yapmak...
Tüm bunlar benim için bir onurdu.

Kerem, kardeşim yaşında, gerçekten kardeşimle yaşıt ama bir o kadar büyük gönüllü bir insan. Her taşın altına el sokuldu, maddi ya da manevi nice fedakarlıklar yapıldı. Kız arkadaşım ile kavga ettiğimde bu adamlarla dertleştim, biri bana yamuk yaptığında arkamda "hşşştt noluyo birader" diyen bu adamları gördüm.
Şimdi ise bu kadar çok şey paylaşmamızı sağlayan gruptan, ortak paydamızdan ayrıldıkları haberlerini okuyorum.
Gözlerim dolu inanın ki... Gruplarda isimler gelip geçici, kavramlar kalıcı olmuştur çok zaman. Ama kabullenmek de bir o kadar zor.

Bir FAN olarak temennim CROSSFIRE'ın yoluna devam edebilmesidir, ki öyle olacağını da biliyorum.
Bir DOST olarak ise Can ve Kerem'e sağlık, afiyet, huzur, mutluluk ve müzisyenlik kariyerlerinde nice tatminkar başarılar dilemek düşüyor bana.

Sizleri tanımaktan onur duyduğumu, sizlerle çalışmış olmanın ve hayatım boyunca anlatacağım anılarımda yer etmiş olmanızın mutluluğunu yaşıyorum. İyi ki varsınız dostlarım...
Yolunuz açık olsun kardeşlerim...

Önce kendim, sonra da Sınıf 64 gitaristi olarak hala şok içindeyim ve neden? diye sormadan edemiyorum.

Bana öyle geliyor ki sözü geçen tatsızlıkların gayet ciddi bir boyutu olması lazım ki Kerem ve Can Beşli gibi yetenekli ve müzik işine hayatını adamış insanlar bu işi bıraksınlar.

Çok üzücü bir olay.

Umarım kısa vadeli bir tatsızlıktır bu. Ve oraya ait olan Beşli kardeşler en kısa süre içinde gruptaki ve sahnedeki yerilerini alırlar.

Crossfire Fanı olarak bunu ummaktan başka bir şey gelmiyor elimden. Bu ülkedeki konserini izlemeye değer bulduğum tek grup olan Crossfire'ın yoluna eskisi gibi devam etmesini istiyorum...

LÜTFEN...

Zamanı gelene dek susuyorum dedim; ama bu zamanı bilmek benim haddim değil, susmak ise hiç değil.. Onlarca fanı, deplasmancı takipçileri, Thrash ruhunu ve her ne kadar şartlar eşit olmasada yarış içine girdiğiniz Thrash efsanelerinin ne tip zorluklar karşısında ne tip kararlar aldıklarını araştırın derim; haddimi aşarım ve buna hakkınız yok derim! Bizleri boşluğun içine itmeyin, bu ülkenin müzik camiası içinde belli olan yerlerinizi silip atmayın! Sizinle heyecan bulmuş; sizin vasıtanızla Türk Rock Grupları ve Amatör Gruplar başlıklarına tıklamış olanları düşünün!

Lanet olsun, ben de bunlardan biriyim ve şu an delirmek üzereyim.. Bu olmamalı ve Crossfire as kadrosu ile yoluna devam etmeli..

LÜTFEN...

Crossfire'ı Crossfire yapan şu alemde "grup müziği" kavramını en iyi uygulayan gruplardan birisi olmasıydı bence! Bu bir kadronun uyumuyla ilgili bir şey daha çok, yani müzisyenlerin bireysel olark iyi olmalarının yeterli olmayacağı bir olgu...

Ben de bu yüzden Beşli kardeşlerin Crossfire'la devam etmesinin Crossfire için en doğrusu olacağını düşünüyorum...

Türkiye'de metal müziğin çıtasını yükselten gruplardan biri olduğu için Crossfire, aynı Crossfire'a hepmizin ÇOOOK ihtiyacı var...

Beşli brothers back "home"!

LÜTFEN...

Bunca emeği, bunca hatırası var bu grubun. Kavgalar tartışmalar her zaman, her yerde olur...
Halford, Bruce Dickinson, Lombardo, Alex Skolnick, daha daha nicesi, şu an içinde bulunduğum (gerek kız arkadaşım, gerekse en yakın arkadaşlarım bakımından) ruh hali nedeniyle kafam çalışmıyor, durdu...
... daha daha nicesi yuvaya geri döndü...

LÜTFEN...

belki bir nightwolf değilim ama böyle büyük ve daha da büyümeye aday bir grubun,bu şekilde yara almasına gönlüm razı gelmiyor,siz giderseniz hiç birşey eskisi gibi olamaz gitmeyin :cry:

LÜTFEN...

Arkadaşlar yazık etmeyin. Birazda fanlarınızı düşünün. Gitarist ve davulcunun yerine gelicek elemanlarla eski ruhunuzu yakalayacağınızı zannetmeyin. Gitarist ve Davulcuda yazık etmesin. Böyle bir topluluk çok zor gelir değerini bilmiyosunuz.
:x
LÜTFEN... :cry:

İzmirden Gates Of Eternity ve kafalarına vura vura Crossfire dinletip fan yaptığımız onlarca kişi adına...Böyle bir grup bir daha gelmez bu ülkeye...yapmayın ve bizi de müziğinizden mahrum bırakmayın...

LÜTFENNN

Yukarıdaki mesaj Gates of Eternity vokali seçkin tarafından yollandı onu ve diğer grup elemanlarını ben nightwolf yaptırdım.Hiç dinlemeden sadece destek olmak için karar verdiler ancak sizi dinledikten sonra bağlılıklarını ortaya koydular daha yolun başında bırakmayın bizide üzmeyin,sizinle tanışacak daha nice Gates of Eternity leri de bu haktan mahrum etmeyin
LÜTFEN CROSSFIRE....

Geri