Crossfire

Arkadaşlar,konu cidden dağılmış.Yeterince konuşulduğunu düşünüyorum bu konuların,ve başlığın tekrar crossfire hakkında olduğunu hatırlatmak istiyorum..iyi sohbetler.Crossfire'a da yolunda başarılar diliyorum ;)

Cem Yılmaz izlemeye o kadar para verirsiniz, Şahan ya da Beyaz için gecenin kaçında tv başında oturursunuz; sonra da Black Knight mesaj atınca kızıyorsunuz. Buradan konu takipçilerini kınıyorum. :LOL: Moderatörleri de kınıyorum. :LOL: (yok bir nedeni, hazır kınamaya başlamışken aradan çıkarayım dedim, en çok da spor moderatörünü kınıyorum)

"Ben bizim evde hiç melek görmedim, asıl ilginç olanı bizim evde köpek de yok" şeklindeki Beyaz Hoca'mızın "Melek, köpekli eve girmez" polemiğine yaklaşımını hatırlatmak isterim. Ve tekrar ediyorum bir deli bir kuyuya taş atınca, bir akıllı ona yanıt verse yeter. Kalan 39'unu (yani akıllıların) konserlerde görmek daha iyi olacak kanısındayım.

Evet pek muhterem arkadaşım, haklısın, gerçekten haklısın. Şu konuda dayanışmamızı gösterip bir daha bu konuda bir yorum yapmamaya çalışmalıyız bence. Ama bazı gerçekler var ki hiç değişmiyor sayın Rebel Werewolf.. Yani o zaman eve bir tane köpek alalım, 250 (Şlak..!) sene yaşayalım; değil mi ama? :LOL:

Allaaam.Black knight ta yorum yapmış ya...hehe.Süper yaa.Manyak eğlendim ne yalan sööliim.Abi adam 2 saat önce taklayı atmış gibi konuşmuş.Merhuma rahmet foruma başsağlığı.

Buy arada toti o köpek geldiğimde bana ii davranmassa rövanşı başka yerde yaparız.

Birincisi onun adı Rocko köpek diyerek lütfen kalp kırmayalım, ikincisi daha gelmeden bahanelere sarılırsan işimiz var yandık yani, üçüncüsü gecen sefer ki taraftarını gene bekliyorum ki kendi taraftarlarının onunde seni yenmek daha da bi haz veriyo bana, dördüncüsü yengeme saygılar hörmetler. ;)

Crossfire dan Uğur Aksoy'a kayıt öncesi böle güzel bir demo kaydına bizi ikna ettiği için:),Kaya Sevinç'e de hem kayıtlardaki samimi tavrı ve ilgisinden hemde geçtiğimiz pazar günkü konserde çok sevdiğimiz bir sarkıda bizle sahne alıp destek olduğu için R.T.D olarak tekrar tesekkür ederiz.

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği kişilere yönelik hakaret ve/veya küfür içerdiğinden silinmiştir. Bu tavrınıza devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Black_knight demiş ki:
Sayın Crossfire dinleyicileri,

Yok yazmıcam artık bu başlığa.

Bak o kadar şey yazıp zahmet etti arkadaşım sağolsun.Türkçeyi biliyorum.Evet yazarken yeterli özeni göstermedim.Bir tek bunu kabul ediyorum.Bundan sonra bir daha artül-azizül beyanemelerdeki semavilerdü tamarecesinde bulunmuyacağım.Aklınız karıştı dimi:).

Herkes düşüncelerini söyledi.Bendende bu kadar.Sevgili moderatöre gerekli mesajı pmden attım.O biliyor ne demek istediğimi.Mp3 konusundaki hassasiyeti konusunda ona hak verdim.

Yukarda yazıllanlar için şimdi hiç kendimi yormucam.Savunmasına savunurum.Gerek yok çünkü tartışma uzucak gene.

Paşa paşa müziğimizi dinliyelim,icraatın içinden programmıızı yapalım.

;)

aman yarabbim şimdide buradamı engin fikirlerinle tartışmaya başladın bende black -knight a ne oldu nerede diyordum meğer burayı karıoştırıyor ve engin rock bilgini arkadaşlarla paylaşıyormuşsun ama anlaşılan onlarıda kızdırmışsın ya bu senin hoşuna gidiyor bence sen karşısın karşı herşeye karşı modundasın ....

Arkadaşlar lütfen başlıkta gereken hassasiyeti gösterin ve konuları dağıtmayın. Kapanmış bir konu hakkında hala uzun uzun yazılarla, harakete varan mesajlarla bir yere gelemeyeceğimizden; en iyisi siz Crossfire'dan devam edin !

İyi yazışmalar, Crossfire'a da başarılar, bayılırız kendilerine. ;)

Ve işte beklenen konser :!:

afisssss3zy.jpg

A3 boyutundaki afişi küçültünce biraz kalitede bozulma oldu kusura bakmayın;)

CROSSFIRE & NIGHTWOLVES
3. FAN BULUŞMASI - 3 MART 2006 CUMA

- Yeni kadrosuyla CROSSFIRE stüdyo performansı
- CROSSFIRE'ın hiç dinlemediğiniz bestelerini ilk defa ve canlı olarak dinleme fırsatı

- İsteyen konuklar stüdyoda gruba enstrüman ya da vokal olarak eşlik edebilecekler
- Dj. Hicri Bozdağ ile doyasıya metal
- Alkollü ve alkolsüz içecekler

crossfirenewlineup.jpg

Yer: Zoo Music (Esat Caddesi 155/2, basketbol sahası karşısı)
Saat: 18.00
Yaş Sınırı Yok!
Giriş Ücreti Yok!

Ben de yukarıdaki afişi daha çok beğendim.
Bir de bu parti olayını çok yerinde buldum. Herkes yeni elemanlar yeni elemanlar diyordu, açıklanmadan önce kim ola ki deniyordu... Buyurun işte, sazlı sözlü eğlenmek için, yeni elemanları tanımak için çok çok çok iyi ve yerinde bir fırsat.

Cuma günü cümbür cemaat Zoo'dayız.
Yeri bilmeyenler için telefon numarası 437 7499

Bülent kardeşim başın sağolsun .Tanrıdan güzel anneciğine rahmet geride kalanlara sabır dilerim. Gittiği yer neresi olursa olsun yolu hep aydınlık olsun.

Nightwolves demiş ki:
CROSSFIRE & NIGHTWOLVES
3. FAN BULUŞMASI - 3 MART 2006 CUMA

- Yeni kadrosuyla CROSSFIRE stüdyo performansı
- CROSSFIRE'ın hiç dinlemediğiniz bestelerini ilk defa ve canlı olarak dinleme fırsatı

- İsteyen konuklar stüdyoda gruba enstrüman ya da vokal olarak eşlik edebilecekler
- Dj. Hicri Bozdağ ile doyasıya metal
- Alkollü ve alkolsüz içecekler

Yer: Zoo Music (Esat Caddesi 155/2, basketbol sahası karşısı)
Saat: 18.00
Yaş Sınırı Yok!
Giriş Ücreti Yok!

banner.jpg

Bu akşam mükemmel bir atmosferde, çok keyifli bir etkinlik gerçekleşti.
Sınıf 64, MindCrime, Arcane, Knightmare, RTD gruplarından ve Rock Station ekibinden dostlarımız;
Tabii ki olmazsa olmaz adamlar The Fourth Floor;
ve katılan Nightwolves üyesi ya da değil herkese sonsuz teşekkürler.

Atmosfer gerçekten amaçlanan paylaşıma uygundu.
Bunun için tabii ki bir de CROSSFIRE'a ve bu iş özellikle çok çalışan Uğur'a teşekkürler.
Hep diyoruz ya;
CROSSFIRE nereye, NIGHTWOLVES oraya...
CROSSFIRE rules, NIGHTWOLVES executes...

... işte gördük ki haybeye konuşmamışız, biz bir aile olmuşuz. Her şey için çok sağolun CROSSFIRE.
İyi ki varsınız.

banner.jpg

Yakında video, foto ve benzerlerini Nightwolves forum ve sitesinden yayınlayacağız.
Eğer çekim foro çekimi yapan arkadaşlar varsa onlar da (lütfen) Nightwolves forumda bunları yayınlayarak, sitemizi daha aktif ve güncel hale getirmemize yardımcı olabilirler.

Geri